MADA IR GERAS MAISTAS

PLC DARBO LAIKAS:

PARDUOTUVĖS:I-VII 10-21 VAL. PASLAUGOS:I-VII 10-22 VAL.
RESTORANAI:I-VII 8-23 VAL.* RIMI:I-VII 8-22 VAL.

„DURANCE“ aromatinės lempos Jūsų namams !

DURANCE pristato naują būdą pakvepinti Jūsų namus – aromatines lempas. Elegantiškos lempos skleidžia intensyvius, ilgai išliekančius aromatus, todėl gali būti naudojamos nemaloniems patalpų kvapams šalinti.  Tai ir unikalus dekoratyvinis elementas: ryškus aromatinių lempų dizainas namų interjerui suteikia jaukumo  ir šilumos.

Dizainas. Lempa pagaminta iš matinio stiklo. Burgundiška lempos spalva įkvėpta Grinjano pilies gobelenų jaukumo ir minkštumo.

Kaip naudoti. Aromatinė lempa veikia patobulintu senovinio ritualo principu. Tai degimo procesas be ugnies ar dūmų skystyje. Pripilkite į lempą pasirinkto papildo, kad siektų 2/3 lempos tūrio. Tuomet įdėkite degiklį, uždenkite kamštuku ir palaikykite 30 minučių, kad dagtis įsigertų skysčio. Nuimkite kamštelį ir uždekite degiklį. Palaukite, kol liepsna sumažės (apie 2 minutes). Užpūskite liepsną ir uždenkite karūna. Laikykite apie 30 minučių. Norėdami užgesinti lempą, uždenkite kamšteliu.

Efektyvumas. Aromatinių lempų efektyvumas išbandytas laboratorijose. Tyrimai parodė, kad nemalonus kvapas vos per 30 minučių sumažėja net 6 kartus.

Kaina: aromatinė lempa – 39,95 €, papildymas – 17,95 €.