PARDUOTUVĖS:
 
I – VI 10 – 21 val.
VII 10 – 20 val.
PASLAUGOS:
 
I – VI 10 – 21 val.
VII 10 – 20 val. *

RESTORANAI:
 
I – VI 10 – 21 val.
VII 10 – 20 val.*
RIMI:
 
I – VII 8 – 22 val.
 

NAUJA BALTMAN PARDUOTUVĖ KVIEČIA

„Panoramoje“ atidaryta stilingiausia „Baltman“ parduotuvė

 25-erius metus švenčiantis prekės ženklas „Baltman“ „Panoramos“ lankytojus pasitinka gerokai pasikeitęs. Naujoje vietoje antrajame aukšte duris atvėrusi parduotuvė labiau primena modernaus siuvėjo ateljė ar loftą, kurioje vyrauja kūrybinė laisvė, nei dalykinių drabužių parduotuvę.  

„Baltman“ yra pirmasis specializuotas vyriškų drabužių prekės ženklas Lietuvoje, gyvuojantis jau 25-erius metus. Tačiau šio vyrų ženklo parduotuvės pasikeitę neatpažįstamai. Naujoji „Baltman“ parduotuvės koncepcija sukurta bendradarbiaujant su tarptautine kūrybos agentūra „Dan Pearlman“, kuri dirbo su tokiais ženklais, kaip „BMW“, „Mercedes Benz“, „Lufthansa“, „Villeroy Boch“, „Escada“, „Puma“, „Adidas“ ir kitais.

Išrankiems „Panoramos“ pirkėjams „Baltman“ siūlo ne tik modernią apsipirkimo aplinką, bet ir sustiprintas drabužių kolekcijas. Vienas ryškiausių šio ženklo išskirtinumų – audinių kokybė. Kolekcijos kuriamos bendradarbiaujant su geriausiais pasaulio audinių gamintojais, tokiais kaip „Loro Piana“, „Cerruti“, „Marzotto“ ir kitais.

„Baltman“ investuoja į naujausias technologijas, todėl savo klientams gali pasiūlyti švarkus su „X-Shield“ pamušalu, kuris apsaugo kūną nuo mobilaus telefono skleidžiamų bangų, nesiglamžančius ir nesitepančius „Travel“ kostiumus. O naujojoje „Baltman“  rudens kolekcijoje vyrai jau ras ir kone nesudėvimą kostiumą, pasiūtą iš tokiomis pačios technologijomis apdoroto audinio, iš kokio siuvami parašiutai.

Užeikite apžiūrėti „Baltman“ naujienas.

IMG_1795 (1)

IMG_1771 (1)IMG_1759 (1)
IMG_1764