„EX NIHILO“ kvapų šedevrai jau visose „Crème de la Crème” parduotuvėse! | PANORAMA
Crème de la Crème
2021.07.01

„EX NIHILO“ kvapų šedevrai jau visose „Crème de la Crème” parduotuvėse!

CdlC ExNihilo 600600 2021 06 30 v4
Crème de la Crème
2021.07.01

„EX NIHILO“ kvapų šedevrai jau visose „Crème de la Crème” parduotuvėse!

Kas sieja tokias pasaulinę šlovę pelniusias garsenybes kaip supermodeliai Hailey Bieber bei Barbara Palvin, repo muzikos ikona Drake‘as bei neprilygstamasis JAV krepšininkas LeBronas James‘as? – žinoma, pirmiausiai – išskirtinumas savo veiklos srityse, drąsa bei milijoninės gerbėjų minios, tačiau visos šios žvaigždės ir dar daugelis kitų priklauso Paryžiuje gimusių „EX NIHILO“ aromatų mylėtojų klubui.

Gift Card Čia galioja dovanų kortelė

Vieša paslaptis, kad Drake‘as yra dažnas „EX NIHILO“ butiko Kanadoje lankytojas, itin pamėgęs sodria mediena dvelkiančius „AMBER SKY“ bei „OUD VENDÔME“ kvapus, o Hailey Bieber apie savo ilgametę meilę „EX NIHILO“ šedevrui „FLEUR NARCOTIQUE“ prisipažįsta visuose interviu apie asmeninius ritualus bei rankinės turinį, šį aromatą įvardindama asmeniniu savo parašu. Dėl naujo „EX NIHILO“ kvepalų „FLEUR NARCOTIQUE“ buteliuko įsigijimo H.Bieber ne kartą specialiai skrido į Paryžiuje įsikūrusį „EX NIHILO“ butiką.

Prabanga, slypinti kiekvienoje kūrinių detalėje: akį traukianti sodri mėlyna spalva, elegantiška Art Deco stiliaus buteliukų ir prekybos vietų puošyba bei uoslę pavergiantys kvapai – 2013 metais Paryžiuje įsteigti „EX NIHILO“ kvapų namai kaip nesutramdoma gamtos stichija įsiveržė į aukštosios parfumerijos pasaulį ir akimirksniu tapo vienais iš jo lyderių. „EX NIHILO“ kvapų namų pavadinimas kilo iš lotynų kalbos žodžių junginio, reiškiančio „iš nieko“. Filosofinis vardas kviečia išsilaisvinti iš taisyklių ir pažvelgti į aukštąją parfumeriją nauju žvilgsniu. Įkvėpimo šaltiniu pasirinkę laiką pralenkusius prancūzų menininkus, fotografus bei dizainerius, šiandien „EX NIHILO“ aukština ryškias asmenybes, sukūrusias savo unikalų stilių.

„Crème de la Crème“ butikai – ilgai laukta „EX NIHILO“ ambasada Baltijos šalyse.

Nieko nerasta..