Pavėžėtume Jūsų pirkinius, bet pas mus nereikia toli vaikščioti! | PANORAMA
Panorama
2021.09.22

Pavėžėtume Jūsų pirkinius, bet pas mus nereikia toli vaikščioti!

web 600x600 lt
Panorama
2021.09.22

Pavėžėtume Jūsų pirkinius, bet pas mus nereikia toli vaikščioti!

Dėl jūsų padarytume viską. Visuomet stengiamės, kad jūsų apsipirkimas būtų kuo malonesnis ir patogesnis, o jums nereikėtų jaudintis dėl nereikšmingų dalykų.

Tam, kad nereikėtų klaidžioti po visą prekybos centrą, grupuojame parduotuves. Todėl turime net 9 skirtingas zonas: namų dekoro ir kvapų, namų apyvokos ir buitinės technikos, maisto prekių ir gėrimų, grožio salonų, vaikų prekių, restoranų, parfumerijos ir kosmetikos, sporto bei sveikatingumo ir kasdienių paslaugų zonas.

Namų dekoro ir kvapų parduotuvės. 1 aukšte vienoje alėjoje atrasite: „Krispo”, „C&D Style”, „Imdeco”, „Decoflux”, Durance, Happy flowers, "Alandeko", "Skandiamo".

Vaikų parduotuvės. Kilkite į 2 aukštą, automobilį palikite geltonoje automobilių stovėjimo aikštelės zonoje. Čia atrasite: „Nord Baby“, „KidZone“, „XS žaislai“, „Žaislų planeta“, „Hobbyshop“, vaikų pramogų kambarį „Pasakų šalis“.

Namų apyvokos ir buitinės technikos parduotuvės 2 a. rasite šias parduotuves "Samsung", "Elektromarkt", "Krinona", "Imperija".

Maisto prekių ir gėrimų krautuvėlės 1 a. RIMI ir daug gurmaniško maisto krautuvėlių ir išskirtinių restoranėlių rasite Gourmet

Grožio salonai 2 a. „Beauty Nail“, „Expert“, „Figaro“.

Restoranai: 1 a. Gourmet Panorama, aplink centrinę aikštę „Skonis“, „Grill London“, „Drama Burger“ ir 3 a. „Gan Bei City“, „Guacamole“, „Manami“ bei „Čili Pizza“.

Sporto ir sveikatingumo zona 3 a.  naujas sporto klubas "GYM+", soliariumas "Equador"

Parfumerijos ir kosmetikos parduotuvės 1 a. "NYX", "Jo Malone", "Kiehl's", "Creme de la creme", "Cascada", "The Body Shop", "Douglas", "Kristiana" ir "Loccitane".

Paslaugos 1a. šalia Rimi "Florisima", "Joglė", "Linos Artelė", "Pin pin" dovanų pakavimas, "Lietuvos paštas", "Avalynės taisykla", "Raktinė", "Paulini".

Apsipirkite patogiau ir maloniau.

Nieko nerasta..