Sveikos akys dideliems tikslams! | PANORAMA
Optika OPTOMETRIJOS CENTRAS
Liko: 134 d.
Galioja iki 2021.09.14

Sveikos akys dideliems tikslams!

FB MDN Zmones 600x600
Optika OPTOMETRIJOS CENTRAS
Liko: 134 d.
Galioja iki 2021.09.14

Sveikos akys dideliems tikslams!

Kviečiame nepamiršti pasirūpinti savo akimis artėjant rudens sezonui ir įsigyti stilingus ir kokybiškus Mada Daug Nekainuoja akinius už patrauklią kainą, vos nuo 24.99€*.

Mums labai svarbu suteikti klientui gerą regėjimą už prieinamą kainą. Pasirinkdami akinių rėmelius iš specialiai pažymėtos kolekcijos, sutaupysite mokėdami už akinių lęšius bei akinių gamybą. Tik Optometrijos centre nuo 24.99€* galite įsigyti akinių rėmelius, akinių lęšius bei išsirinktų akinių rėmelių gamybą.

Gift Card Čia galioja dovanų kortelė

Mada Daug Nekainuoja kolekcijai skiriame didelį dėmesį ir stengiamės nuolatos atnaujinti modelių asortimentą. Platus akinių rėmelių pasirinkimas siūlomas moterims, vyrams ir vaikams. Korekciniai akiniai skirti kasdieniam nešiojimui, todėl turi būti funkcionalūs, patogūs ir kartu stilingi. Spalvų ir akinių modelių įvairovė leis nevaržomai priderinti korekcinius akinius prie Jūsų asmeninio stiliaus. Akinių rėmelių kainos prasideda nuo 9.99€, todėl tinkamus gali surasti kiekvienas.

Pradėkite naują sezoną su sveikomis akimis ir išsikelti tikslai bus pasiekiami dar greičiau. Prieš renkantis savuosius Mada Daug Nekainuoja rėmelius, rekomenduojame užsiregistruoti profesionaliai ir išsamiai akių patikrai pas mūsų specialistus. Jie patikrins Jūsų akių sveikatą, išrinks tinkamus akinių lęšius bei patars, kaip tinkamai pasirūpinti savo akimis.

Nieko nerasta..