50 € nuolaida korekciniams akiniams*! | PANORAMA
OPTIKA VISION EXPRESS
2024.02.20

50 € nuolaida korekciniams akiniams*!

Panorama  50
OPTIKA VISION EXPRESS
2024.02.20

50 € nuolaida korekciniams akiniams*!

Geriausias laikas pasirūpinti savo regėjimu! VISION EXPRESS optikos salonuose ypatingas pasiūlymas visiems korekcinių akinių pirkėjams:

50 Eur nuolaida VISIEMS korekciniams akiniams ir dovana – nemokamas 40 Eur vertės regėjimo patikrinimas perkant korekcinius akinius*!

Gift Card Čia galioja dovanų kortelė

Rinkitės labiausiai Jūsų poreikius atitinkančius korekcinius akinius ir pasinaudokite išskirtine proga sutaupyti!

Ir tai dar ne viskas! Visiems korekcinių akinių pirkėjams galios 100 % kokybiškų akinių garantija, kuri suteikia išskirtinius privalumus:

  • nemokamą 30 dienų akinių keitimą – būkite ramūs dėl savo pasirinkimo, jei dėl kokių nors priežasčių nebūsite visiškai patenkinti dėl savo įsigytų akinių, juos įsipareigojame pakeisti į kitus. Mums svarbiausia – Jūsų laimingos akys!
  • Nemokamą akinių priežiūrą – smulkų remontą ir akinių valymą atliksime nemokamai visą akinių nešiojimo laikotarpį!
  • Užtikriname, kad Jūsų pasirinkti akiniai yra maksimaliai kokybiški!
  • Suteikiame žemos kainos garantiją!

Sužinokite daugiau apie 100 % kokybiškų akinių garantiją čia.

* 50 Eur nuolaida pasirinktiems korekciniams akiniams, ją išskirstant kaip 25 Eur nuolaidą pasirinktiems akinių rėmeliams suteikiama ir 25 Eur nuolaidą pasirinktai akinių lęšių porai. Norint pasinaudoti 50 Eur nuolaida, korekcinių akinių (rėmelių + lęšių) kaina turi būti 100 Eur arba didesnė iki nuolaidos pritaikymo. Visiems akinių pirkėjams nemokamai atliekamas 40 Eur vertės regėjimo patikrinimas. Nemokamas patikrinimas atliekamas tik vyresniems nei 18 metų asmenims. Nuolaidos nesumuojamos su kitomis galiojančiomis akcijomis ir pasiūlymais. Daugiau informacijos teiraukitės VISION EXPRESS optikos salonų konsultantų.

Nieko nerasta..