Akinių rėmeliams iki -50%! | PANORAMA
Optika OPTOMETRIJOS CENTRAS
Liko: 31 d.
Galioja iki 2023.02.28

Akinių rėmeliams iki -50%!

OC Akiniu rem 50proc PPC OZ PN 600x600px WEB
Optika OPTOMETRIJOS CENTRAS
Liko: 31 d.
Galioja iki 2023.02.28

Akinių rėmeliams iki -50%!

Puiki proga atsinaujinti ir įsigyti naujus akinius. Pradžiuginkite save naujais akinių rėmeliais! Šiuo metu, Optometrijos centro salonuose taikome iki -50% nuolaidą akinių rėmeliamsPlatus akinių rėmelių pasirinkimas nenuvils nė vieno mūsų kliento. Mūsų optikose rasite tokius garsius prekinius ženklus kaip: Prada, Gucci, Chloe, RayBan, Dolce Gabanna, Saint Laurent ir kitus.

Gift Card Čia galioja dovanų kortelė

Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad akinių rėmelių pasirinkimas – varginantis, ilgas ir atsakingas procesas. Juk akinius nešiosite kasdien ir tai pirmas dalykas ką pastebi aplinkiniai. 

Renkantis akinių rėmelius svarbu įvertinti jų lengvumą, patogumą, formą ir įvaizdį, kurį sukuria išsirinkti akinių rėmeliai. Taip pat atsižvelgti į dioptrijas ir kokių akinių lęšių pageidaujate. Nuo to priklauso akinių rėmelio modelis. Ne visi rėmeliai pritaikyti skirtingoms dioptrijoms. Optometrijos centre dirbantys profesionalai Jums patars ir padės išsirinkti tinkamiausius akinių rėmelius pagal norus ir galimybes. Pasinaudokite iki 50% nuolaida akinių rėmeliams ir įsigykite akinių rėmelius pigiau.

Apsilankykite Optometrijos centro salone ir išsirinkite savuosius akinius!

Be to, prieš perkant naujus akinių rėmelius, rekomenduojame nepamiršti užsiregistruoti regos patikrai ir taip pasirūpinti savo sveikata.

*Visas pasiūlymo sąlygas rasite www.optometrijoscentras.lt

Nieko nerasta..