Net 23 restoranai ir kavinės

PARDUOTUVĖS:I-VI 10-22 VAL.
VII 10-21 VAL.
PASLAUGOS:I-VII 10-22 VAL.
RESTORANAI:I-VII 8-23 VAL.* RIMI:I-VII 8-23 VAL.

Akcijos

EKo TOP-3 - populiariausi ekologiški produktai už super kainą
1a.

2018-02-28 - 2018-02-28

Nuo vasario 1 d. BIOSALA parduotuvėse startuoja naujas projektas – EKO TOP-3. Kiekvieną mėnesį bus renkamas populiariausių ekologiškų prekių trejetas, kurios visą mėnesį kainuos žymiai pigiau nei įprastai. 

Į šį trejetą pateks dažno naudojimo produktai, kuriuos jau įvertino ir pamėgo žmonės vertinantys kokybę, ekologiją ir racionalų kainos-kokybės santykį. 

VASARIO MĖNESIO EKO TOP-3 PRODUKTAI

 

EKOLOGIŠKI KIAUŠINIAI

„Ekologiniuose ūkiuose sudėti kiaušiniai yra geresnio skonio ir šiek tiek sveikesni, tačiau jų trynys yra mažesnis", – išvadas portale Vokietijos agrarheute.com skelbia prof. dr. Michaelis Grashornas (Michael Grashorn). Tyrėjai nustatė, kad ekologiniuose ūkiuose vištos turi didesnę judėjimo laisvę, jų lesalai pasižymi maistinių medžiagų įvairove. Paukščių, kurie lesa žolę, tarp kurios pasitaiko ir augalų, savo sudėtyje turinčių eterinių aliejų, kiaušiniai yra geresnių skoninių savybių, juose aptinkamas didesnis omega-3 riebalų rūgščių ir baltymų kiekis. Dėl fizinio aktyvumo ir neigiamo energijos balanso tokios vištos deda kiaušinius su mažesniu tryniu. 

EKOLOGIŠKAS TRAŠKUS ŽEMĖS RIEŠUTŲ SVIESTAS "BIONA"

Ekologiškas žemės riešutų sveistas BIONA  gaminamas iš kruopščiai atrinktų riešutų, kurie yra šviežiai skrudinami mažomis partijomis prieš smulkinimą. Be palmių riebalų.

EKOLOGIŠKAS ALIEJUS SALOTOMS "BIO PLANETE" 

Ekologiškas salotų aliejus Bio PLANETE– tai preciziškai subalansuotas aliejų mišinys, kuriame yra Omega-6 ir Omega-3 riebiosios rūgštys santykiu 5:1. Toks balansas yra rekomenduojamas mitybos specialistų. 

Aliejus tinka vegetarams, veganams ir žaliavalgiams.