Išmanūs skaitymo akiniai + DOVANA! | PANORAMA
Optika OPTOMETRIJOS CENTRAS
Liko: 31 d.
Galioja iki 2023.02.28

Išmanūs skaitymo akiniai + DOVANA!

OC skaitymo PPC OZ PN 600x600px WEB copy 2
Optika OPTOMETRIJOS CENTRAS
Liko: 31 d.
Galioja iki 2023.02.28

Išmanūs skaitymo akiniai + DOVANA!

Išbandykite dvi japonų gamintojo Hoya technologines naujoves už vienos kainą! Unikali galimybė Optometrijos centre: perkant SupeReader akinių lęšius – DOVANA vieno židinio akinių lęšiai su antirefleksine danga, kuri užtikrins ryškesnį matymą ir ilgaamžiškumą ARBA saulės lęšiai HOYATINT, dar geresnei matymo kokybei!

Gift Card Čia galioja dovanų kortelė

Hoya SupeReader skaitymo lęšiai užtikrina kokybę ir nereikalauja didelių išlaidų. Šie skaitymo akinių lęšiai yra skirti žiūrėti trumpu atstumu. Jie naudojami tam, kad geriau matyti tekstą, esantį knygoje, laikraštyje, telefone ar planšetėje. Su šiais lęšiais galima matyti net ištiestos rankos atstumu, tad jie gali būti naudojami ne tik skaitymui, bet ir darbui kompiuteriu. Matykite ne tik knygą, bet ir aplinką kartu su Hoya SupeReader akinių lęšiais!

Skamba sudėtingai, abejojate ar priprasite? Jokios rizikos – perkant šiuos komfortiškus lęšius, taikome 100% pripratimo garantiją*.

DOVANA – vieno židinio akinių lęšiai su antirefleksine danga, kuri užtikrins ryškesnį matymą ir ilgaamžiškumą ARBA saulės lęšiai HOYATINT. Antirefleksas mažina atspindžius, akinių lęšiai taip greitai nesusibraižys, jie ilgiau išliks skaidrūs. Saulės lęšiai HOYATINT apsaugos Jūsų akis saulėtą dieną nuo ultravioletinių spindulių, tai puiki galimybė turėti mėgstamus saulės akinius su Jūsų dioptrijomis. 

*Visas pasiūlymo sąlygas rasite www.optometrijoscentras.lt

Nieko nerasta..