Išmanūs SYNC III akiniai + DOVANA! | PANORAMA
Optika OPTOMETRIJOS CENTRAS
Liko: 24 d.
Galioja iki 2023.02.28

Išmanūs SYNC III akiniai + DOVANA!

OC sync III PPC OZ PN 600x600px WEB
Optika OPTOMETRIJOS CENTRAS
Liko: 24 d.
Galioja iki 2023.02.28

Išmanūs SYNC III akiniai + DOVANA!

Išbandykite dvi japonų gamintojo Hoya technologines naujoves už vienos kainą! Unikali galimybė Optometrijos centre: perkant SYNC III akinių lęšius – DOVANA vieno židinio akinių lęšiai su antirefleksine danga, kuri užtikrins ryškesnį matymą ir ilgaamžiškumą ARBA saulės lęšiai HOYATINT, dar geresnei matymo kokybei!

Gift Card Čia galioja dovanų kortelė

Hoya SYNC III akinių lęšiai pagerins vizualinį komfortą ir neleis akims būti įsitempusioms. Tai lęšiai, kurie yra su tolio zona ir pastiprinta lęšio zona apačioje. Su šiomis dvejomis zonomis akys sufokusuoja vaizdą dar lengviau ir tai padeda išvengti akių nuovargio. Be to, pastiprinta lęšio zona apačioje suteikia didesnį matymo komfortą, naudojant skaitmeninius prietaisus. Rekomenduojame SYNC III lęšius 13-45 metų žmonėms, kurie praleidžia 2+ valandas per dieną, naudodamiesi skaitmeniniais prietaisais ar dirbdami artimu atstumu.

Skamba sudėtingai, abejojate ar priprasite? Jokios rizikos – perkant šiuos komfortiškus lęšius, taikome 100% pripratimo garantiją*.

DOVANA – vieno židinio akinių lęšiai su antirefleksine danga, kuri užtikrins ryškesnį matymą ir ilgaamžiškumą ARBA saulės lęšiai HOYATINT.

Antirefleksas mažina atspindžius, akinių lęšiai taip greitai nesusibraižys, jie ilgiau išliks skaidrūs.

Saulės lęšiai HOYATINT apsaugos Jūsų akis saulėtą dieną nuo ultravioletinių spindulių, tai puiki galimybė turėti mėgstamus saulės akinius su Jūsų dioptrijomis.

*Visas pasiūlymo sąlygas rasite www.optometrijoscentras.lt

Nieko nerasta..