Atsinaujina ne tik gamta

PARDUOTUVĖS:I-VI 10-22 VAL.
VII 10-21 VAL.
PASLAUGOS:I-VII 10-22 VAL.
RESTORANAI:I-VII 8-23 VAL.* RIMI:I-VII 8-23 VAL.

Akcijos

Kovo mėnesio Biosala EKO TOP 3 - Populiariausios prekės už SUPER kainą
1a.

2018-03-01 - 2018-03-31

Kaip ir vasario mėnesį, taip ir šį, pradedame su nauju topinių ekologiškų prekių trejetu. Į šį trejetą patenka dažno naudojimo produktai, kuriuos jau įvertino ir pamėgo žmonės vertinantys kokybę, ekologiją ir racionalų kainos-kokybės santykį. 

KOVO MĖNESIO EKO TOP-3 PRODUKTAI

EKOLOGIŠKI BANANAI, 1 kg

Ekologiški bananai auginami Ekvadore, Dominikoje, Kolumbijoje ir Peru, vadovaujantis ekologinės gamybos sistema. Ši sistema skatina biologinę įvairovę, remiasi gamtos ciklais, atkuria ir palaiko ekologinę harmoniją. Dirvos derlingumas gerinamas naudojant mineralines ir natūralias trąšas, o augalų kenkėjų ir ligų kontroliavimui naudojamasi gamtos ciklais ir kitomis tradicinėmis priemonėmis. Tokiu būdų visiškai išvengiama eilės cheminių priemonių naudojimo. 

Ekologiški bananai, supakuojami laikantis griežtų sanitarijos standartų (Good Manufacturing Practices), bananų augintojai yra apmokyti ir laikosi šių reikalavimų savo ūkiuose.

EKOLOGIŠKI RAUDONŲJŲ LĘŠIŲ MAKARONAI PROFUSION, 300G

Lęšių makaronai PROFUSION – protingas pasirinkimas norint greitai ir skaniai pasigaminti makaronus. Makaronuose nėra sintetinių priedų, glitimo. Svarbiausia, kad makaronus paprasta paruošti! 

 

AUGALINIS DEZODORANTAS, MADARA, 50 ML

Natūralus augalinės ir mineralinės kilmės dezodorantas naikina nemalonų kvapą ir suteikia gaivumo pojūtį visai dienai. Sudėtyje yra kraujažolių ekstraktų, gysločių ir medetkų, kurie veikia antibakteriškai ir nekemša porų. Ramunėlių ekstraktas ramina sudirgusią odą.

MADARA kosmetika atitinka ECOCERT standartą, todėl yra saugus ir patikimas prekės ženklas.