Laikas naujiems akiniams? | PANORAMA
OPTIKA VISION EXPRESS
Liko: 332 d.
Galioja iki 2022.01.01

Laikas naujiems akiniams?

VE 600x600px Panorama v2
OPTIKA VISION EXPRESS
Liko: 332 d.
Galioja iki 2022.01.01

Laikas naujiems akiniams?

Mes sakome, kad laikas ir dovanoms! VISION EXPRESS optikos salone Jūsų laukia ypatinga dovana - net iki 30 % nuolaida visiems korekciniams akiniams*!

Užsukite į VISION EXPRESS - čia dirbantys regėjimo ekspertai profesionalia aparatūra patikrins regėjimą, atsakys į rūpimus klausimus, o savo darbą puikiai išmanantys konsultantai rekomenduos ir padės išsirinkti labiausiai Jums tinkančius akinių rėmelius. 

VISION EXPRESS - Jūsų regėjimo ekspertas.

 

Gift Card Čia galioja dovanų kortelė

VISION EXPRESS regėjimo ekspertai primena, kad regą profilaktiškai reikėtų pasitikrinti bent kartą per 1-2 metus, tad tai proga ne tik atsinaujinti akinius, bet ir pasitikrinti regėjimą. Profilaktinio regos patikrinimo metu regėjimo ekspertai ne tik patars, kaip galite padėti akims, bet ir gali nustatyti rimtesnes ligas. 

* Nuolaidos akinių rėmeliams ir lęšiams nurodytos optikos salone, galioja perkant ir gaminant korekcinių akinių komplektą VISION EXPRESS optikoje. Nuolaidos netaikomos akinių gamybai ir kitoms paslaugoms. Pasiūlymas nesumuojamos su kitomis nuolaidomis, nauja kaina bus pritaikyta kasoje. Akcija galioja 2022.09.01-2023.01.01.

 

Nieko nerasta..