Pasaulinės glaukomos dienos proga akispūdžio tyrimas nemokamas! | PANORAMA
OPTIKA VISION EXPRESS
Liko: 195 d.
Galioja iki 2023.03.15

Pasaulinės glaukomos dienos proga akispūdžio tyrimas nemokamas!

VE Glaukomos diena 600x600 v2
OPTIKA VISION EXPRESS
Liko: 195 d.
Galioja iki 2023.03.15

Pasaulinės glaukomos dienos proga akispūdžio tyrimas nemokamas!

Kovo 9-15 d. VISION EXPRESS salone visiems besitikrinantiems regėjimą akispūdžio tyrimą dovanosime*!

Nuo 40 metų akispūdžio tyrimą rekomenduojama profilaktiškai atlikti kasmet – akispūdžio pakitimai yra būdingi daugeliui ligų, tad profilaktinis patikrinimas gali užkirsti kelią jų progresavimui. Skirkite kelias minutes savo akių sveikatos profilaktikai!

VISION EXPRESS - Jūsų regėjimo ekspertai

Gift Card Čia galioja dovanų kortelė

Glaukoma – klastinga akių liga

Glaukoma vadinama viena klastingiausių ligų, nes sergant šia liga, dažniausiai nejaučiama jokių simptomų. Ji aptinkama atsitiktinai, tikrinant akių sveikatos būklę, tiksliau, matuojant akių spaudimą. Glaukoma dažniausiai suserga vyresnio amžiaus žmonės arba tie, kurių giminėje yra buvę glaukomos atvejų, be to, riziką susirgti glaukoma padidina tokie veiksniai kaip: impulsyvūs galvos skausmai, pažengusi trumparegystė, kraujotakos sutrikimai, prieš tai buvusios akių operacijos ar sutrikusi akių spaudimo norma.

Glaukoma – tai liga, kai padidėjęs akių spaudimas viduje spaudžia regos nervą, o tai lemia spartų nervinių ląstelių nykimą. Viso to pasekoje siaurėja akiplotis, mažėja matymo laukas ir silpsta matymas. Ilgai nediagnozuota ir negydyta liga gali lemti netgi aklumą.

Kadangi liga aptinkama tik profilaktiškai tikrinant akių sveikatos būklę, labai svarbus reguliarus akių spaudimo matavimas ir gydytojo rekomendacijų laikymasis. Laiku aptikus glaukomą ir pradėjus gydymą, galima pristabdyti ligos progresą ir išvengti aklumo.

 

Akcijos sąlygos:

  • akispūdžio matavimas dovanojamas visiems, tikrinantiems regėjimą VISION EXPRESS optikos salone;
  • akcija galioja 2023.03.09 - 2023.03.15

 

Nieko nerasta..