Specialūs pasiūlymai akiniams! | PANORAMA
Optika OPTOMETRIJOS CENTRAS
2022.11.30

Specialūs pasiūlymai akiniams!

OC PN OZ Ziemos pasiulymai 600x600px WEB
Optika OPTOMETRIJOS CENTRAS
2022.11.30

Specialūs pasiūlymai akiniams!

Puiki proga atsinaujinti ir įsigyti naujus akinius! Šiuo metu Optometrijos centro optikos salonuose taikome – 30% nuolaidą akinių rėmeliams ir saulės akiniams. Platus akinių rėmelių ir saulės akinių pasirinkimas nenuvils nė vieno mūsų kliento. Mūsų optikose rasite tokius garsius prekinius ženklus kaip: Prada, Gucci, Balenciaga, Chloe, RayBan, Dolce Gabanna, Saint Laurent ir kitus.

Gift Card Čia galioja dovanų kortelė

Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad akinių rėmelių pasirinkimas – varginantis, ilgas ir atsakingas procesas. Juk akinius nešiosite kasdien ir tai pirmas dalykas ką pastebi aplinkiniai.

Renkantis akinių rėmelius svarbu įvertinti jų lengvumą, patogumą, formą ir žinomą įvaizdį, kurį sukuria išsirinkti akinių rėmeliai. Taip pat atsižvelgti į dioptrijas ir kokių akinių lęšių pageidaujate. Nuo to priklauso akinių rėmelio modelis. Ne visi rėmeliai pritaikyti skirtingoms dioptrijoms.

Optometrijos centre dirbantys profesionalai Jums patars ir padės išsirinkti tinkamiausius akinių rėmelius ar saulės akinius pagal norus ir galimybes. Pasinaudokite –30% nuolaida akinių rėmeliams arba saulės akiniams ir įsigykite akinius pigiau.

Apsilankykite Optometrijos centro salone ir išsirinkite savuosius akinius!

 Akcijos sąlygas rasite www.optometrijoscentras.lt arba optikos salone.

Nieko nerasta..