VISION EXPRESS I Išpardavimas! | PANORAMA
OPTIKA VISION EXPRESS
Liko: 276 d.
Galioja iki 2023.02.28

VISION EXPRESS I Išpardavimas!

VE LT WEB 600x600px Panorama v5
OPTIKA VISION EXPRESS
Liko: 276 d.
Galioja iki 2023.02.28

VISION EXPRESS I Išpardavimas!

Ieškote naujų akinių? Gal katės formos „Furla“ ar išraiškingų ir dėmesį atkreipiančių „Gucci“? Kažko klasiškesnio? Subtilumo ir minimalizmo mėgėjams irgi turime ką pasiūlyti!
Visi akinių rėmeliai ir saulės akiniai iki 50 % pigiau*.
Užsukite į optikos saloną VISION EXPRESS – čia dirbantys profesionalūs konsultantai padės išsirinkti iš daugiau nei 1000 modelių, atsižvelgus į Jūsų poreikius ir pageidavimus.

VISION EXPRESS – Jūsų regėjimo ekspertas.

 

Gift Card Čia galioja dovanų kortelė

VISION EXPRESS regėjimo ekspertai primena, kad profilaktiškai kartą per 1-2 metus reikia pasitikrinti regėjimą. Juk regą tikrinti yra būtina ne tik norint įvertinti matymo kokybę, bet ir bendrą akių sveikatą. Regėjimo patikrinimo metu gauta informacija gali padėti gerokai pagerinti Jūsų gyvenimo kokybę, taip pat atitolinti, o kartais net ir užkirsti kelią tolesniam regėjimo pablogėjimui.

O kada Jūs paskutinį kartą tikrinotės akis?

* Nuolaida taikoma specialiais lipdukais pažymėtiems modeliams, nauja kaina bus pritaikyta kasoje. Nuolaida akinių rėmeliams galioja perkant pilną akinių komplektą (akinių rėmelis ir lęšiai) bei gaminant akinius VISION EXPRESS optikos salone. Nuolaidos nesumuojamos su kitomis akcijomis ar pasiūlymais.

 

Nieko nerasta..