Klientų dienos šį savaitgalį! | PANORAMA
OPTIKA VISION EXPRESS
Liko: 531 d.
Galioja iki 2022.06.18

Klientų dienos šį savaitgalį!

VE LT Client days web 600x600px v2
OPTIKA VISION EXPRESS
Liko: 531 d.
Galioja iki 2022.06.18

Klientų dienos šį savaitgalį!

VISION EXPRESS šį penktadienį ir šeštadienį kviečia į tikrą nuolaidų fiestą!
Tik birželio 17-18 d. VISION EXPRESS optikos salone net 40 % nuolaida*:

  • -40 % akiniams nuo saulės;
  • -40 % akinių rėmeliams + akinių lęšiams;
  • -40 % kontaktinių lęšių pakuotėms;
  • -40 % tirpalams, aksesuarams ir kitoms prekėms.


VISION EXPRESS – Jūsų regėjimo ekspertas.

Gift Card Čia galioja dovanų kortelė

Vasara jau čia, tad puiki proga atsinaujinti ne tik saulės akinius, bet ir korekcinius akinius. O gal norite 2in 1? Pasinaudokite Klientų dienų nuolaidomis ir įsigykite akinius su fotochrominiais ar tamsintais lęšiais – net ir skaisčiausioje saulėje Jūs ryškiai bei aiškiai matysite, o akys bus apsaugotos nuo kenksmingų UV spindulių. Nešiojate kontaktinius lęšius? Šį savaitgalį net 40 % nuolaida visiems kontaktiniams lęšiams ir jų priežiūros priemonėms. Pasiruoškite vasaros pramogoms iš anksto!

VISION EXPRESS regėjimo ekspertai primena, kad regą profilaktiškai reikėtų pasitikrinti bent kartą per 1-2 metus, tad tai proga ne tik atsinaujinti akinius, bet ir pasitikrinti regėjimą. Profilaktinio regos patikrinimo metu regėjimo ekspertai ne tik patars, kaip galite padėti akims, bet ir gali nustatyti rimtesnes ligas. Rekomenduojame vizitui pas akių specialistą užsiregistruoti iš anksto internetu www.regejimopatikrinimas.lt arba paskambinus optikos salono telefonu.


* Akcijos nuolaida prekėms galioja 2022 m. birželio 17-18 dienomis. Nuolaida akinių rėmeliams + lęšiams galioja perkant ir gaminant korekcinius akinius VISION EXPRESS optikos salone. Nuolaida kontaktiniams lęšiams galioja tik perkant pakuotes. Optikos salone teikiamoms paslaugoms ir ekskliuzyvinių prekės ženklų kolekcijoms nuolaida netaikoma. Nuolaida taikoma kasoje, nesumuojama su kitų akcijų ar pasiūlymų nuolaidomis.

Nieko nerasta..