VISION EXPRESS pristato: naujos kartos PRECISION1 astigmatiniai kontaktiniai lęšiai | PANORAMA
OPTIKA VISION EXPRESS
2022.04.15

VISION EXPRESS pristato: naujos kartos PRECISION1 astigmatiniai kontaktiniai lęšiai

Precision WEB 600x600px VE
OPTIKA VISION EXPRESS
2022.04.15

VISION EXPRESS pristato: naujos kartos PRECISION1 astigmatiniai kontaktiniai lęšiai

Išmėgink PRECISION1 ir pamatyk naujai!

VISION EXPRESS optikos salone PRECISION1 ar PRECISION1 for Astigmatism vienadieniams kontaktiniams lęšiams galioja specialus pasiūlymas – perkant 2 ar daugiau pakuočių, taikoma net 40 % nuolaida!*

VISION EXPRESS – Jūsų regėjimo ekspertas

Gift Card Čia galioja dovanų kortelė

Kas yra astigmatizmas ir kodėl reikalingi specialūs, toriniai, kontaktiniai lęšiai?
Astigmatizmas yra dažna liga, kuria serga tiek vaikai, tiek ir suaugusieji. Ją sukelia netaisyklinga akies lęšiuko forma, dėl kurios akis laužia šviesos spindulius skirtinguose taškuose, ir jie susikerta keliuose taškuose, o ne viename (kaip turėtų būti). Todėl astigmatizmu sergančio žmogaus matomas vaizdas tiek iš arti, tiek į tolį susidaro iškreiptas ir neryškus. Astigmatiniai (arba toriniai) kontaktiniai lęšiai yra sukurti specialiai taip, kad atitiktų astigmatinių akių formą ir garantuotų maksimaliai ryškų ir aiškų matomą vaizdą. Ir nors anksčiau šių lęšių pasiūla buvo labai ribota, mokslo pažangos ir naujausių technologijų dėka ši astigmatizmo korekcijos priemonė dabar prieinama kiekvienam.

Naujos kartos kontaktiniai lęšiai PRECISION1 for Astigmatism ypatingi tuo, kad dėka unikalios Smartsurface® technologijos garantuoja ne tik tikslų ir kokybišką matymą, bet ir ilgalaikį komfortą ir malonų pojūtį akyse, nešiojant lęšius net iki 16 valandų per parą. Šie astigmatiniai kontaktiniai lęšiai yra sukurti taip, kad juos patogu nešioti lyg paprastus, sferinius, lęšius – Precision Balance 8I4™ technologijos dėka užtikrinama stabili lęšių padėtis akyse.

* Nuolaida galioja perkant dvi ar daugiau PRECISION1 ar PRECISION1 for Astigmatism dėžutes kontaktinių lęšių. Nuolaidos nesumuojamos. Nauja kaina bus pritaikyta kasoje.

Nieko nerasta..