VISION EXPRESS Klientų dienos! | PANORAMA
OPTIKA VISION EXPRESS
Liko: 192 d.
Galioja iki 2023.03.19

VISION EXPRESS Klientų dienos!

VE LT Client days web 600x600px v3
OPTIKA VISION EXPRESS
Liko: 192 d.
Galioja iki 2023.03.19

VISION EXPRESS Klientų dienos!

Kovo 17-19 d. VISION EXPRESS optikos salone net 40 % nuolaida*:

  • -40 % akinių rėmeliams + lęšiams (!);
  • -40 % akiniams nuo saulės;
  • -40 % kontaktinių lęšių pakuotėms;
  • -40 % kontaktinių lęšių priežiūros priemonėms (tirpalams);
  • -40 % aksesuarams, akių lašams ir kitoms optikos prekėms.


VISION EXPRESS – Jūsų regėjimo ekspertai.

Gift Card Čia galioja dovanų kortelė

Saulėtos dienos jau čia pat, tad puiki proga atsinaujinti ne tik korekcinius akinius, bet ir saulės akinius. O gal norite dviejų viename? Pasinaudokite Klientų dienų nuolaidomis ir įsigykite akinius su fotochrominiais ar tamsintais lęšiais - net ir skaisčiausioje saulėje Jūs ryškiai bei aiškiai matysite, o akys bus apsaugotos nuo kenksmingų UV spindulių. Nešiojate kontaktinius lęšius? Šį savaitgalį net 40 % nuolaida visiems kontaktiniams lęšiams ir jų priežiūros priemonėms. 
Atvykite į VISION EXPRESS optikos saloną, kur regėjimo ekspertai patars bei papasakos apie naujausius modernius sprendimus, atitinkančius Jūsų poreikius ir pomėgius.

VISION EXPRESS regėjimo ekspertai primena, kad regą profilaktiškai reikėtų pasitikrinti bent kartą per 1-2 metus, tad tai proga ne tik atsinaujinti akinius, bet ir pasitikrinti regėjimą. Profilaktinio regos patikrinimo metu akių specialistai ne tik parinks korekcinius akinius ar kontaktinius lęšius pagal Jūsų regos būklę, patars, kaip galite padėti akims, bet ir gali nustatyti rimtesnes ligas. Rekomenduojame vizitui pas specialistą užsiregistruoti iš anksto optikos salono telefonu. 

 

* Akcijos nuolaida prekėms galioja 2023 m. kovo 17-19 dienomis. Nuolaida akinių rėmeliams + lęšiams galioja perkant ir gaminant korekcinius akinius VISION EXPRESS optikos salone. Nuolaida kontaktiniams lęšiams galioja tik perkant pakuotes. Optikos salone teikiamoms paslaugoms ir ekskliuzyvinių prekės ženklų „Lindberg“ ir „Any Di“ kolekcijoms nuolaida netaikoma. Nuolaidos nesumuojamos su kitomis akcijomis ar pasiūlymais, nauja kaina bus pritaikyta kasoje.

 

Nieko nerasta..