Dovanų kortelė kaip Auksinė žuvelė

PARDUOTUVĖS:I–VI 10–22 VAL.
VII 10–21 VAL.
PASLAUGOS:I–VII 10–22 VAL.
RESTORANAI:I–VII 8–23 VAL.* RIMI:I–VII 8–23 VAL.

Arvydas Sabonis pasipuošė BALTMAN kostiumu

Visų laikų geriausias krepšininkas Lietuvoje Arvydas Sabonis bei Lietuvos krepšinio federacija pasirinko „BALTMAN“ kostiumus. 

Pasipuošęs specialiai jam pasiūtu „BALTMAN“ kostiumu Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas A. Sabonis atrodė ir jautėsi puikiai. Nesutriko ir prieš fotografės Monikos Penkutės objektyvą. Savitu humoru garsėjantis A.Sabonis daug kartų privertė kvatoti visą komandą.

Tai, kad apie kostiumus A.Sabonis išmano puikiai, paaiškėjo per pirmąjį kostiumo primatavimą. Tiksliai žinodamas, ko jam reikia, kai kurias siūles žinomas sportininkas prašė koreguoti vos keliais milimetrais.

„Visą gyvenimą tai darau. Prie individualiai siūtų drabužių esu įpratęs nuo paauglystės. Kostiumus, kaip ir kitus drabužius, man siūdavo tėvas“, – sako A.Sabonis. Beje, kostiumus mėgstantis sportininkas visuomet prie jų priderina ir liemenę – tai jo savito stiliaus dalis.   

Prieš tai trejus sezonus iš eilės „BALTMAN“ kostiumais vilkėjo ir „Žalgirio“ komandos treneris Šarūnas Jasikevičius ir visas komandos trenerių štabas.