DARBO LAIKAS IKI BALANDŽIO 13 D. >>

BIOSALOJE – SVEIKI PATIEKALAI IR UŽKANDŽIAI SKUBANTIEMS

Sveiki patiekalai ir užkandžiai skubantiems

Sveikų ir atsakingai atrinktų produktų parduotuvė „Biosala“ pristato naujieną – sveikus pietus, vakarienes ir užkandžius skubantiems!

Neturite laiko gaminti sveikų, subalansuotų pietų, vakarienės? Norite pavalgyti skaniai, sočiai sveikai ir tuo pačiu greitai? Užsukite į BIOSALA parduotuvę. Čia kiekvieną darbo dieną rasite sveikų patiekalų, sriubų, užkandžių ir net gi popietės desertų.

Visi patiekalai švieži, pagaminti su meile, pagaminti iš atsakingai atrinktų ekologiškų ir sveikų produktų. Mūsų pirmieji partneriai – vilniečiams puikiai pažįstami restoranai „Ajurvedinė virtuvė“ – gamina vegetarinius patiekalus (daržovių troškiniius su ryžiais, su panyru, sūrio kepsnelius su jūros dumbliais, „Žemaičių” blynus su įvairiais augaliniais priedais, samosas) vadovaudamiesi ajurvedinės mitybos principais.

Taip pat džiaugiamės, kad asortimentas pasipildė sveikų ruošinių ekspertų „7Pack“ patiekalais: kinvos salotomis su mocarela, rūkyto upėtakio ir lęšių troškiniu, sumuštiniais su camenberto sūriu ir figų džemų…

Taip pat kiekvieną darbo dieną „Biosaloje“ rasite skanios sriubos, kurią kaip ir pagrindinį patiekalą, galėsite greitai pasišildyti biure ar namuose.

Laukiame Jūsų „Biosaloje“, PLC PANORAMA 1 aukšte!