DARBO LAIKAS IKI BALANDŽIO 13 D. >>

FIGARO: JAUNINANTI, ATSTATOMOJI VEIDO PROCEDŪRA „WISH”

Jauninanti, atstatomoji procedūra brandžiai veido „WISH”

,,Wish” – atstatomoji procedūra brandžiai veido odai, skirta kovai su senėjimo procesais, didinanti epidermio elastingumą ir stiprinanti tarpląstelinius ryšius. Efektas matomas jau po pirmos procedūros: oda atjaunėja, raukšlelės tampa mažiau pastebimos, veidas – gaivus ir pailsėjęs.

Susiraukšlėjusi, suglebusi ir plona oda yra neišvengiami senėjimo proceso požymiai. Jų priežastis yra natūralūs procesai: sumažėjęs odos elastingumas, mimikos raukšlių atsiradimą sąlygojantys raumenų judesiai, natūralus drėgmės stygius, laisvieji radikalai, hormoninis disbalansas, lėtėjantis metabolizmas ir natūralus odos plonėjimas. Šiuos brandžios odos požymius sustiprina išoriniai veiksniai – saulės poveikis, tarša, klimato ir asmeninio gyvenimo būdo ypatumai: nevisavertė mityba, alkoholio vartojimas, rūkymas ir medikamentinis gydymas.

Brandžios odos atveju, senėjimo procesų prevencijos nepakanka. Norint atjauninti odą reikia intensyvios ir aktyvios terapijos, kad pašalintumėme ilgalaikių senėjimo procesų sukėlėjų padarytą poveikį ir žalą. Ši žala padaryta ląstelių struktūrai epidermio lygmenyje, plinta į dermą, kurioje yra kolageno, elastino skaidulų, kurių dėka pasiekiamas elastingumas.

“Wish” produktai maksimaliai veikia organizmo natūralius kovos su senėjimu mechanizmus, kad senstanti oda atjaunėtų vidiniuose dermos sluoksniuose ir tai atspindėtų jos funkcionavime bei išvaizdoje. Todėl Wish užkerta kelią senstančios odos požymių atsiradimui veikdama išorinius simptomus, kad oda taptų lygesnė, gyvybingesnė, jaunatviškesnė, minkštesnė ir atrodytų pastebimai jauniau!

Kaina: 60-90 Eur

Trukmė: 1,5 val.

Laukiame Jūsų FIGARO salone, 1 aukšte!