Dovanų kortelė kaip Auksinė žuvelė

PARDUOTUVĖS:I–VI 10–22 VAL.
VII 10–21 VAL.
PASLAUGOS:I–VII 10–22 VAL.
RESTORANAI:I–VII 8–23 VAL.* RIMI:I–VII 8–23 VAL.

10 26 – 27 | Kačių paroda

Tarptautinėje kačių parodoje žiūrovai galės išvysti daugiau nei 200 kačių iš skirtingų šalių. Šį kartą gražuolės, net 30 skirtingų veislių atstovės, atvyksta iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Lenkijos ir Rusijos. Lankytojų akis džiugins savo išvaizda labai skirtingos katės, tad bus galima pamatyti tiek keliolika kilogramų sveriančių ir ilgu, blizgiu kailiu besipuikuojančių murklių, tiek visiškai plikų nuogalių!

Parodos svečiai galės išvysti ne tik populiariąsias britų trumpaplaukių, meino meškėnų kates, grakščiąsias rytietiškas gražuoles – Abisinijos ir Rytų trumpaplaukes kates, išskirtinių raštų „tigriukus“- bengalijos kačių atstoves, Amerikos riestaauses ir Kurilų trumpauodeges kates, bet ir susipažinti su retomis kačių veislėmis. Be šių kilmingų gražuolių parodoje dalyvaus ir naminė katė, kuri savo grožiu nenusileidžia kilmingosioms kolegėms.

Parodoje lankytojai galės ne tik apžiūrėti kates, pabendrauti su veisėjais, bet ir stebėti kačių pasirodymus – skirtingų spalvų, raštų, trumpo plauko ir juodųjų bei raudonųjų kačių šou. Parodos dalyvius stebės ir vertins patyrę ekspertai iš Ispanijos, Rusijos ir Baltarusijos, o patys geriausi bus apdovanoti prizais, taurėmis ir medaliais.

Paroda vyks spalio 26 – 27 d., PLC Panorama centrinėje aikštėje. Renginys nemokamas.