PARDUOTUVĖS: I – VII 10 – 20 val.* PASLAUGOS: I – VII 10 – 20 val.*

RESTORANAI: I – VII 10 – 20 val.* RIMI: I – VII 9 – 22 val.

NAIL TO SLAP ypatingas dizainas ypatingas moteriai

Mados prekės ženklas Le Slap išskirtinai Figaro salonams sukūrė nagų lakavimo dizainą pagal spalvų psichologiją.

BALTA "Laisvė ir tvarka": yra laisvės, vidinio skaistumo, nekaltumo bei minimalizmo simbolis. Šią spalvą dažnai renkasi žmonės, kurie pereidinėja į naują gyvenimo etapą. Balta spalva traukia patikimus žmonės, kurie myli laisvę ir žiūri į pasaulį optimistiškai. Tai tvarkingi bei į tobulybę linkę žmonės. 
RAUDONA "Dėmesio magnetas“: yra aistros ir jėgos spalva. Puikiai tinka, jei norite ką nors įtikinti ar sužavėti. Ši spalva traukia dėmesį ir puikiai atskleidžia stiprią vidinė energiją. Psichologai teigia, kad raudona pritraukia vyrus ir yra jų stimuliatorius. Tie kurie dažnai renkasi raudoną spalvą, yra kupini gyvenimo ugnies, lengvai susižavi ir apsidžiaugia. 
MIŠKO ŽALIA "Vidinė ramybė“: mokslininkai teigia, kad žalia spalva išlaiko gerą nuotaiką sau ir aplinkai. Ši spalva asocijuojasi su gamta, tad kelia pasitenkinimo savimi bei vidinės ramybės jausmą, o jos mėgėjai gyvena aktyvų visuotinį gyvenimą, dažniausiai mėgsta įsikurti komfortiškuose / prabangiuose rajonuose ir yra finansiškai stabilūs. Jie taip pat yra rūpestingi, malonus kitiems ir turi gerą širdį. 

#NailToSlap