PARDUOTUVĖS:
 
I – VI 10 – 21 val.
VII 10 – 20 val.
PASLAUGOS:
 
I – VI 10 – 21 val.
VII 10 – 20 val. *

RESTORANAI:
 
I – VI 10 – 21 val.
VII 10 – 20 val.*
RIMI:
 
I – VII 8 – 22 val.
 

Naujausia „Huracán coffee“ – Panoramoje

Pirmoji Lietuvoje – keturių grupių Dalla Corte espreso mašina ir naujausi Mahlkoenig kavos malūnai rugpjūčio devintąją žymi industrinį interjero atnaujinimą bei galutinį prekės ženklo „Šviežia kava“ tapsmą Huracán coffee“ kavinių tinklu.

Kavinės interjeras pasikeitė neatpažįstamai – šviesi, balta spalva užleido vietą natūralioms medžio faktūroms, tamsiems sendinto metalo dekoro elementams. Suintrigavome? Kavinės architektai pasistengė, kad kavinėje atsirastų akiai nematytų elementų, o rūšinės arabikos skrudintojai ir vietos šeimininkai – „Huracán coffee“ išspaus puodelį espreso iš šviežiausio derliaus, iš ūkininko įsigytos arabikos.

Neskubantiems išvirsime chemex ir papasakosime apie prancūziškas – Bordo kaneles, kurių originalų ir vienuolių saugomą receptą, stengiasi atkartoti atkartoti senojo žemyno kepėjai. Švenčiantiems –  iš Prancūzijos atkeliavę desertai. Tokiomis turtingomis desertų tekstūromis bei skoniais reiktų mėgautis kiekvieną dieną ir tikrai nebūtinai prie kavos puodelio – turime natūralios „Harney and Sons“ arbatos: gurkšnis Hot cinamon and spice arba Raspberry nepaliks abejingų!

Kava gyvenantys baristos atsakys į rūpimus klausimus bei padės išsirinkti ne tik kavos gėrimą, bet ir įsigyti pupų į namus ar biurą. Atveriame duris kaip įprasta kas dieną nuo 08.00 iki 22.00 valandos.

Huracan-coffee_panorama-kava_3 Huracan-coffee_panorama-kava_5 Huracan-coffee_panorama-kava_2