Vilniaus širdžių karalienei Barborai Radvilaitei - 500! | PANORAMA
2023.02.19

Vilniaus širdžių karalienei Barborai Radvilaitei - 500!

slapta meile bendras 600x600px
2023.02.19

Vilniaus širdžių karalienei Barborai Radvilaitei - 500!

www.slaptameile.lt - Julijos Janus projektas, skirtas įveiklinti garsiausią Vilniaus meilės istoriją – Karaliaus Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legendą. Joje – virtualus gidas garsiosios meilės legendos keliais ir virtuali ekspozicija, kurioje pristatomi Vilniaus romantinio dizaino kūriniai, sukurti remiantis legenda ir istorija, skirti šios istorijos įveiklinimui.

Kur rasti ir pačiupinėti kolekcijos SLAPTA MEILĖ dovanas gyvai?

PC Panorama šis mėnuo – SLAPTOS MEILĖS mėnuo. Čia pačiupinėkite ir pajuskite švelniausios kokybės namų tekstilę – namų dekoro salone „Decoflux“. Čia rasite visą jaunosios karalienės Barboros ir karaliaus Žygimanto Augusto romantinės lino ir medvilnės patalynės bei namų rūbų kolekciją.

RIBAS Jewellery“ juvelyrikos salone – sidabro, aukso, perlų ir juodųjų deimantų karališkos Augusto ir Barboros meilės ryšio simbolių kolekciją. Papuošalai, kurie pasakoja Vilniaus valdovų rūmų istorijas. Juvelyrika – meilės simbolis, palikimas ateinančioms kartoms. 

Užrašines rasite lietuviško dizaino namuose „Locals” ir knygyne „Pegasas”. Užrašinėse išslapstytos 14 iliustruotų trumpų karališkos Vilniaus meilės istorijos iliustracijų su aprašymais lietuvių ir anglų kalbomis.

Saldainius, sukurtus kartu su saldainių fabriku „Rūta” rasite dizaino namuose „Locals”. Saldainiai sukurti remiantis istoriniais faktais apie Barboros Radvilaitės ir Jogailaičių dinastijos skonius, pakuočių viduje pateikiami trumpi karališkos Vilniaus poros istorijos aprašymai lietuvių ir anglų kalbomis.

*SLAPTA MEILĖ kuria šiuolaikines dizaino kolaboracijas su skirtingais prekės ženklais, menininkais, dizaineriais, gamintojais. 

Daugiau apie projektą - www.slaptameile.lt

Nieko nerasta..