PARDUOTUVĖS:
 
I – VI 10 – 22 val.
VII 10 – 21 val.
PASLAUGOS:
 
I – VI 10 – 22 val.
VII 10 – 21 val. *

RESTORANAI:
 
I – VII 10 – 23 val.*
 
RIMI:
 
I – VII 8 – 23 val.
 

Naujoji „Pietro Filipi“ kolekcija pažadina sėkmę ir pasitikėjimą savimi

„Pietro Filipi“ pristato naują, 2020 m. pavasario / vasaros kolekciją, kuri pabrėžia unikalumą ir eleganciją.

Moterims skirta kolekcija atspindi skaitmeninės kultūros augimą ir taip pat sugrįžimą į gamtą. Drabužių modeliai įkvėpti senovės graikų mito apie Narcizą, grožio paieškų ir iliuzijų kūrimo. „Mes orientuojamės į paprastas ir funkcionalias formas su prašmatniomis detalėmis. Visa kolekcija yra apjungta gėlių raštų motyvais, kuriuos sukūrėme patys. Naujoji „Pietro Filipi“ kolekcija pažadina sėkmę ir pasitikėjimą savimi, yra nuotaikinga ir sustiprina moters įvaizdį, taip padidindama užtikrintumo jausmą verslo aplinkoje ir už jos ribų“, – apie moteriškų drabužių kolekciją pasakoja dizainerė Monika Drápalová.

Pavasario kolekcijos pagrindiniai elementai yra prašmatnūs pavasariniai vilnos paltai, pasiūti naudojant unikalią dvigubo sudūrimo technologiją, elegantiškos megztos suknelės su klostėmis ir lengvi laisvo silueto besiūliai megztiniai. Naujos kolekcijos gaminiai yra pagaminti iš aukštos kokybės natūralių medžiagų. Kolekcijoje vyrauja mėlynos spalvos atspalviai, prislopinta cinamono ir ryški raudona spalva. Visus šių spalvų drabužius galima lengvai derinti tarpusavyje.

Vyrų 2020 m. pavasario / vasaros kolekciją įkvėpė šiuolaikinis vyras, kuris mėgsta keliauti ir yra atviras naujoms kultūroms ir dvasinėms kelionėms. „Kolekcija turėtų pažadinti keliautojo –  amatininko –  istoriją. Stilius yra tikslingai natūralus, neoficialus ir labiau laisvalaikio, primenantis ramią atmosferą“, –  taip kolekciją apibūdina dizaineris Filipas Hieke.

Vyrų kolekcijoje audiniai išsiskiria prabanga, yra natūralios struktūros ir organiniai, pasižymintys intensyviais, tarpusavyje atitinkančiais natūraliais tonais. 2020 m. pavasario / vasaros kolekcijos drabužiai pagaminti iš aukštos kokybės vilnos ir lino audinių, taip pat medžiagų, turinčių funkcinių savybių, ir audinių, kurie turi tradiciją –  nepaprastą istoriją – tokių kaip japoniškas džinso audinys, kuris pagamintas naudojant tradicines technologijas originalioje mašinoje.

Pirmuosius naujos pavasario kolekcijos gaminius jau galima įsigyti PIETRO FILIPI parduotuvėje.