Ką veikti?

Vasaros būrelių mugė 04.27 - 28

PARDUOTUVĖS:I–VI 10–22 VAL.
VII 10–21 VAL.
PASLAUGOS:I–VII 10–22 VAL.
RESTORANAI:I–VII 8–23 VAL.* RIMI:I–VII 8–23 VAL.

Parduotuvės
DOPPIO SHOES I JNBY I D.EFFECT

Dirbame I-VI 10.00-22.00, VII 10.00-21.00

2 aukštas

DOPPIO SHOES I JNBY I D.EFFECT

DOPPIO SHOES:

“Batai tavo istorijai” Sako batai pasakoja juos avėjusio žmogaus istoriją. Stiliaus, pasitikėjimo, pasiektų tikslų, o gal kvailo kelionės nuotykio istoriją. Būtent todėl Doppio Shoes siūlo aukščiausios kokybės batus, kurie bus su tavimi tiek, kiek truksi rašydamas savo gyvenimo romaną. Kurk savo istoriją.

JNBY:

Yra drabužių, keliančių smalsumą: prie jų norisi stabtelėti, juos paliesti, patyrinėti ir būtinai – pasimatuoti. Būtent toks yra pripažinimą visame pasaulyje pelnęs Kinijos mados ženklas „JNBY“ (Just Naturally Be Yourself). JNBY drabužiai, tai rytietiškas minimalizmas, turintis savo veidą, formą ir išskirtinę architektūrišką konstrukciją. Juos dėvintis žmogus yra matomas, atpažįstamas ir savitas. Vilkint šio ženklo drabužius gera tiesiog būti savimi.

D.EFECT

D.EFECT – vienas įdomiausių prekinių ženklų Lietuvoje, turintis išskirtinį braižą bei modernų dizainą. Tvarumas, intelektualumas, aukščiausia kokybė, nenuobodus estetinis pateikimas – tai pagrindinės prekinio ženklo vertybės, kuriomis vadovaujasi jau dešimt metų. D.EFECT – netobulumo grožis!