Durance | PANORAMA

Jei norite pajusti magišką Provanso atomosferą, nerasite geresnio pagalbininko už prancūzų kompaniją DURANCE.  Jos gaminamų veido, kūno, plaukų priežiūros gaminių, kvepalų, namų valiklių, skalbinių priežiūros ir namams skirtų aromatinių priemonių galite rasti vienintelėje Lietuvoje DURANCE parduotuvėje.

Kompanijos filosofija – tradicinių ingredientų ir grožio receptų derinys leidžia geriausiai atkleisti teigiamas natūralios produkcijos savybes ir veiksmingumą.

DURANCE siūlo 11 kūno, veido priežiūros ir namams skirtų gaminių linijų. Dvi iš trijų veido, kūno ir plaukų kosmetikos  linijų turi ECOCERT sertifikatą. Tai reiškia, kad bent 95 % sudedamųjų dalių visiškai natūralios kilmės, o bent 10 % yra natūraliai užauginama. Priemonėse nėra parabenų, silikono ar dirbtinių dažiklių.

Meilė gamtai, autentiškumas, elegancija ir pagarba tradicijoms – pamatinės vertybės, kurias gina ši kompanija ir kuriomis vadovaudamasi kuria natūralius gaminius, iš kurių tinkamą išsirinks net ir išrankiausias pirkėjas.

Nieko nerasta..