FOXBOX terminalas | PANORAMA

Terminaluose galite sumokėti ir lizingo įmokas, baudas ir mokesčius Valstybinei mokesčių inspekcijai, papildyti savo ar draugo banko sąskaitą, bei rasti daugybę kitų naudingų paslaugų.

Tik FOXBOX terminaluose galite tiesiogiai pasipildyti WebMoney ir Skype sąskaitą. Naujausių technologijų dėka atlikti mokėjimą labai paprasta ir patogu, tad sugaištama vos minutė brangaus laiko. Pavyzdžiui pildant telefono sąskaitą tereikia įvesti telefono numerį, o pildant banko sąskaitą – sąskaitos numerį ir gavėjo bei siuntėjo vardą. Atlikus mokėjimą vartotojas gauna mokėjimo kvitą.

FOXBOX privalumai:

  • Rinkti mokėjimus FOXBOX terminaluose taip pat saugu kaip ir banke. Naudodami naujausias technologijas užtikriname greitą, saugų ir kokybišką duomenų perdavimą. Jūsų įmonė įvykdytą mokėjimą matys 3 sekundžių – 5 minučių bėgyje, priklausomai nuo Jūsų turimos mokėjimų užskaitymo sistemos. 
  • Savitarnos Mokėjimo terminalui nereikalinga aptarnaujantis kasininkas, tad jums nereikės mokėti atlyginimo ar aptarnavimo mokesčio papildomam darbuotojui.
  • Nuolat plėsis Jūsų įmokų priėmimo vietų skaičius.

Svarbiausia – patogumas!

Nieko nerasta..