Paganyti akis, o ne nosį! | PANORAMA

Paganyti akis, o ne nosį!

panorama 210415L atsakingi 600x600 LT

Paganyti akis, o ne nosį!

Pavasarį pasitinkame su smalsumą žadinančiomis naujienomis ir daugiau nei 180 parduotuvių bei restoranų! Tačiau saugumas - svarbiausia, tad kviečiame saugoti savo ir aplinkinių sveikatą - paganyti akis, o ne nosį! 

Atraskite naujienas PLC „Panorama“ - kviečiame užsukti!

  • 1 a. atraskite naują restoraną „Skonis", kuri pasaulio kulinarinės tradicijos pagamintos kitaip. Restorano šefai surinko vienus įdomiausių skirtingų pasaulio virtuvių receptus bei paruošė autorinių ir, tuo pačiu, visų pamėgtų patiekalų valgiaraštį. Šiuo metu restoranas kviečia įsigyti maisto išsinešimui ir gauti net 30% nuolaidą >>
  • 2 a. duris atvėrė namų apyvokos parduotuvė „Imperija". Čia atraskite viską, ko kasdien virtuvėje reikia kiekvienam iš mūsų – nuo arbatinio šaukštelio iki virtuvės buitinės technikos: virduliai, virtuviniai kombainai, keptuvės, puodai, stalo indai ir įrankiai, indų servizai.. Atidarymo proga salone taikomos nuolaidos.

PLC "Panorama" darbo laikas:

  • I-VII 8–23 val. RIMI HYPERMARKET
  • I-VII 8–22 val. BENU vaistinė 
  • I-V 10–21 val. VI-VII 10-20 val. GINTARINĖ vaistinė 
  • I-V 10–21 val. dirba visos parduotuvės, restoranai ir paslaugos
  • VI-VII 10-20 val. dirba maisto prekių parduotuvės, restoranai, paslaugos ir parduotuvės, turinčios įėjimą iš lauko pusės >> 

Saugiam apsipirkimui PLC  „Panorama" 

 www.panorama.lt puslapio viršuje nuo šiol rasite srauto šviesoforą", kuris informuos apie tuo metu esantį prekybos centro užimtumą. Primename, kad prekybos centre ribojamas lankytojų srautas, esant oranžinei šviesai rekomenduojame į prekybos centrą nevykti. Raudona šviesa reiškia, kad tuo metu prekybos centre yra pasiektas maksimalus leistinas lankytojų srautas ir lankytojai laikinai nėra įleidžiami.

Jei atvykote į prekybos centrą be apsauginės veido kaukės, ją patogu įsigyti savitarnos automatuose prie RIMI HYPERMARKET ir Saltoniškių g. įėjimų.  Vienkartinę medicininkę kaukę nemokamai suteiks ir PLC  „Panorama" apsaugos darbuotojai. 

Prekybos centro alėjose rasite virš 50 nemokamų dezinfekcinio skysčio stotelių, o šalia parduotuvių įėjimų - informaciją apie leistiną žmonių skaičių jose. Prašome laikytis saugaus 2 m atstumo bei esant galimybei atsiskaityti bankine kortele. 

Daugiau informacijos apie darbo laikus ir saugų apsipirkimą >>

Nieko nerasta..