PARDUOTUVĖS: I – VII 10 – 20 val.* PASLAUGOS: I – VII 10 – 20 val.*

RESTORANAI: I – VII 10 – 20 val.* RIMI: I – VII 9 – 22 val.

UŽ STALO SU ALI

Nuo ankstaus 7 val. ryto ceche prie desertų, ofise, bendraujant su klienatais ar aptarnaujant juos – kiekviena Ali diena – skirtinga, tačiau maisto tradicijos aiškios.

Pusryčiai. Kartais vėlyvi, kartais aplenkti, bet lekštės karalius čia – kiaušinis. Šimtais būdų ruošiamas, todėl niekada nenuobodus.

Šiltasis sezonas dedikuojamas daržovėms, nors įvairios salotos lydi visus metus. O brašklėms, avietėms, arbūzams ilgesio rankos ištiestos jau dabar.

Firminis patiekalas įrėmintų, todėl nuotaika ir intuicija lemia tai, kas puikuosis ant stalo. Kas tai bebūtų, gaminti artimiesiems yra tikras malonumas.

Vakarieniaujant restorane, laimi tartarai, sriubos, žuvies patiekalai. Bet smagiausia – ragauti keletą patiekalų po truputį.

Vakarėliams namuose – neatrasti produktai su istorija, tai kuo įvairiausi sūriai, vytintos dešros, o karštam tai, ką patogu dalintis.

Desertas per 10 minučių. Į indelį – vanilinius ledus, ant jų – trapios tešlos sausainių trupinius, ant viršaus – šviežias uogas ar uogienę ir aplodismentai desertui per 10 minučių. Gaiviam, traškiam, tirpstančiam burnoje.

Tobulas savaitgalis. Ilgas miegas, puikus maistas ir nuostabiausia – šeimos kompanija, yra tobulo sekmadienio kaltininkaiVisada miela pamatyti giminaičius ir draugus, o vakare – pažiūrėti gerą filmą.