Net 20 naujų gurmaniškų
prekybos maistu vietų

PARDUOTUVĖS:I-VI 10-22 VAL.
VII 10-21 VAL.
PASLAUGOS:I-VII 10-22 VAL.
RESTORANAI:I-VII 8-23 VAL.* RIMI:I-VII 8-23 VAL.

VISION EXPRESS │ Naujos akinių rėmelių kolekcijos!

Kviečiame užsukti į atsinaujinusį, naujose patalpose įsikūrusį VISION EXPRESS optikos saloną, prie Narbuto gatvės įėjimo!

Nepraleiskite progos pamatyti naujų COCO SONG, LA MATTA, FRENCY & MERCURY akinių rėmelių kolekcijų ir gaukite net 20 % nuolaidą, perkant akinius!

LA MATTA akinių rėmeliai yra drąsių ir intriguojančių atspalvių, išryškinantys geriausius asmenybės bruožus. Dizaino detalėse atsispindinti gamtos ir gyvūnų kailio raštai – tai tikras įkvėpimas, pagyvinsiantis Jūsų įvaizdį. Atskleiskite savo šiuolaikiškos moters asmenybę su LA MATTA!

COCO SONG akinių rėmeliai – tai lyg meno šedevras, pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų su didžiausiu atidumu ir išskirtiniais puošybos elementais, tokiais kaip šilkas, džiovintos gėlės, plunksnos, brangakmeniai ar emaliuotos detalės. COCO SONG akinių rėmeliai tiesiog dvelkia paslaptinga rytų azijos kultūra. Išskirtinis akinių dizainas sukuria magišką pojūtį, kuris lyg perkelia į tolimas rytų šalis. COCO SONG moteris – tai aistringa, paslaptinga ir spinduliuojanti meile sau ir viskas aplinkui dama.

Nepakartojami FRENCY & MERCURY. Rankų darbo akinių rėmeliai ir saulės akiniai, simbolizuojantys amžiną aistrą kūrybai ir meistriškumo pažadą. Kiekvienas FRENCY & MERCURY kūrinys – tai Japonijos atspindys, pastebimas detalėse ir dizaine, jaučiamas nešiojant šiuos akinius. FRENCY & MERCURY kūrėjas-dizaineris M. Eque išsiskiria savo unikaliu požiūriu, kad akiniai nėra vien aksesuaras, tai gyvenimo būdas. Šio prekės ženklo akinių rėmeliai ir saulės akiniai yra pripažinti visame pasaulyje bei žavi itin išpuoselėtos publikos skonį.