Bendradarbystės erdvė | Panorama

Kviečiame užsukti į bendradarbystės erdvę, kurią įrengėme jums – IKEA gerbėjams, pirkėjams, verslo klientams ir visiems, ieškantiems jaukios vietos darbui nuotoliniu būdu, susitikimams su partneriais ar darbo pokalbiams neoficialioje aplinkoje. 
Daugiau nei 200 kv. m ploto erdvėje galėsite naudotis patogiomis darbo, poilsio ir susitikimų vietomis, susipažinti su naujais žmonėmis, dalintis savo idėjomis ar bendradarbiauti kuriant naujas. 
Vietos čia rezervuoti nereikia – tiesiog atvykite jums patogiu metu ir pagal poreikį naudokitės laisvomis darbo bei poilsio vietomis.

 Ir padirbėti, ir pailsėti

Vienu metu bendradarbystės erdvėje gali dirbti iki 22 žmonių – joje įkurtos 8 tradicinės darbo vietos ir 14 universalių, skirtų poilsiui ir darbui. Čia lankytojai gali naudotis nemokamu bevieliu interneto ryšiu, išbandyti ergonomiškus IKEA biuro baldus ir kitus patogiam darbui skirtus sprendimus. 
Daug dėmesio bendradarbystės erdvėje skirta ir poilsio zonoms. Išbandykite jas pertraukėlių metu – juk kartais taip gera atitrūkti nuo darbų, jaukiai atsipalaiduoti ant minkštųjų baldų ar pasimėgauti kava iš daugelio aplink veikiančių kavinių.

 Staigmenos lankytojams

Norėjome sukurti ne tik patogią, bet ir įkvepiančią, bendruomeniškumo jausmą skatinančią darbo aplinką. Todėl, be ergonomiškų darbo baldų ir kitų interjero sprendimų, bendradarbystės erdvėje jūsų taip pat laukia įdomios patirtys ir staigmenos. Tam tikromis dienomis kviesime kartu mėgautis tradicine kavos pertraukėle „fika“ ir vaišinsime švediškais užkandžiais.

Nothing found..