GASTRONOMIJOS NAMAI

MON AMI

MON AMI

„Mon Ami“ parduotuvėlėje rasite beveik 200 pavadinimų įvairiausių ir skaniausių kepinių. Dvidešimt šešios rūšys ypatingos, natūralios, tradicinės ir bemielės duonos – ruginės, speltų, kvietruginės, su grūdais, be mielių, garsioji čiabata… Pilnutėlė, tapybiška duonos lentyna rytais pirmoji patraukia akį, kviečia ir vilioja savo nuostabiu kvapu. Mūsų garsioji ir prabangioji tortų šeimyna – jau aštuoniolika ypatingų rūšių, ir jų nepaliaujamai daugėja.  „MonAmi“ speltų skanėstai, kruasanai, duonos lazdelės (grissini), brusketos, visi iš koto verčiantys skanieji užkandžiai – tai mūsų skoninga, saldi ir gurmaniška kasdiena. Kiekvienas skanėstas išpuoselėtas mūsų meistrų. Jie sukurti su meile ir patiekiami Jums, kai nebėra minčių, ką dar juose galėtume padaryti geriau. Skanieji „Mon Ami“ ledai – sodrūs ir gryni skoniai. Juos kūrėme ir gaminame netaupydami vaisių ir sulčių, riešutų, grietinėlės ir šokolado. Jei dėtume visko dar daugiau, jie tiesiog nesustingtų!

Jau aštuonerius metus žygiuojame priekyje su aukštai iškelta kokybės vėliava. Ir jokių kompromisų, svyravimų šia tema: nedvejodami renkamės tai, kas geriausia, kokybiškiausia. Produktų, reikalingų kepiniams, kaina mums niekada nebuvo ir nebus svarbus pasirinkimo rodiklis: visada rinksimės tikrą sviestą, lietuvišką medų, puikios kokybės miltus, gerą šokoladą ir visa kita – tik tai, kas geriausia.

Esame ištikimi visoms sukurtoms tradicijoms: mūsų duonos skonis prieš aštuonerius metus ir šiandien yra toks pats, kanelės tirpsta burnoje šiandien ir tirps mūsų anūkams, esame atsparūs trumpalaikėms madoms ir spalvoms. Visada vertinome tik tai, kas tikra, sąžininga, garbinga. Taip visada ir dirbame. Ačiū, kad esate su mumis.

 

Tel. +370 677 90744
info@monamikepykl...
Dirbame I-VI 10.00-22.00, VII 10.00-21.00