Draugiški gyvūnams | PANORAMA

Pirkiniais džiaugiatės jūs, o jis - laiku kartu

Apsipirkti ar su augintiniu išsiskirti? O jei pasakysime, kad jums nereikia rinktis? PLC Panorama kviečia ne tik apsilankyti daugumoje parduotuvių su augintiniu, bet ir įsigyti visų trokštamų prekių tiek sau, tiek geriausiam draugui.

 

Tam, kad apsilankymas būtų kuo malonesnis, primename svarbiausias taisykles:
  • Augintinis privalo būti vedamas/vedžiojamas tik vyresnių kaip 16 metų Lankytojų. 
  • Kartu su Augintiniu leidžiama lankytis bendrosiose PLC Panorama patalpose bei prekybos ar paslaugų vienetuose, kurie yra pažymėti specialiu ženklu, suteikiančiu leidimą patekti į prekybos ar paslaugų vienetą su Augintiniu.
  • PLC Panorama veikiantys prekybos ar paslaugų vienetai turi teisę nuspręsti, ar į jų naudojamas patalpas Lankytojai gali patekti su Augintiniais. Jeigu prekybos ar paslaugų vienetas yra nustatęs ribojimus patekti į patalpas su Augintiniu, Lankytojai privalo tokių nurodymų, įskaitant ir prekybos ar paslaugų vieneto personalo nurodymų, laikytis. Prekybos vietų, kuriose Augintiniai neįleidžiami, sąrašą rasite ČIA >>>
  • PLC Panorama patalpose ir teritorijoje Augintinis privalo būti vedamas/vedžiojamas su pavadėliu arba nešamas gyvūnams skirtose nešyklėse. Antsnukis privalomas pavojingiems ir koviniams šunims bei jų mišrūnams (kaip jie suprantami teisės aktų nustatyta tvarka), taip pat Lankytojui atsakingai įvertinus savo Augintinio elgseną ir būdą.

Išsamias PLC PANORAMA lankytojų su augintiniais taisykles rasite ČIA>>

 

Nieko nerasta..