Pramogos vaikams Vilniuje, pramogos šeimai Vilniuje | PANORAMA

Vaikų pramogos

PLC „PANORAMA“ yra puiki vieta visai šeimai. Čia rasite ne tik platų įvairių parduotuvių, kavinių bei restoranų pasirinkimą, bet ir daug džiaugsmo suteikiančių pramogų vaikams: nuo vaikų žaidimų kambario ar spalvingo vaikų traukinuko iki mažųjų lankytojų poilsio erdvės. Įvairios pramogos šeimai Vilniuje PLC „PANORAMA“ – puiki galimybė jaukiai ir linksmai praleisti laisvalaikį vaikams ir jų tėveliams. Galite būti tikri, jog mažieji turės ne tik smagų, bet ir turiningą laiką, pilną gerų įspūdžių ir emocijų. Nepraleiskite progos – apsilankykite PLC „PANORAMA“ ir kurkite nepakartojamas akimirkas kartu su šeima.

Daugiau

Pramogos vaikams Vilniuje – PLC „PANORAMA“

 

Ieškote vietos, kur įdomiai praleisti laisvalaikį kartu su vaikais? PLC „PANORAMA“ kviečia mažuosius ir jų tėvelius papramogauti. Tai vieta, kur vaikų pramogos Vilniuje yra vienos smagiausių! Rinkitės jums labiausiai patinkančią veiklą: 

 

 • Vaikų pramogų kambarys „Džiaugsmoteka”. Čia mažieji atras aktyvių, lavinančių ir smagių užsiėmimų kartu su savo bendraamžiais. 

 

 • Mažųjų lankytojų poilsio erdvė. Tai nemokama poilsio erdvė prekybos centre. Ji skirta mamytėms ir tėveliams su mažyliais iki trejų metų.

 

 • Vaikų traukinukas. Tai smagus ir nuotykių kupinas pasivažinėjimas vaikams ir jų tėveliams spalvotu traukinuku prekybos centro erdvėje. 

 

Taigi, ieškantys galimybės pakeisti aplinką ar tiesiog smagios pramogos su vaikais Vilniuje tikrai atras, ką nuveikti PLC “PANORAMA” – galbūt žaidimų kambaryje, jaukioje ir patogioje mažųjų lankytojų poilsio erdvėje arba nuotaikingame pasivažinėjime traukinuku. O galbūt nuspręsite apsilankyti visur? Tuomet PLC „PANORAMA“  šypsenos, juokas ir geros emocijos visai dienai – garantuotos! 

 

Vaikų žaidimų kambarys Vilniuje – gimtadieniui ir kasdienai

 

PLC „PANORAMA“ III aukšte įsikūręs vaikų pramogų kambarys „Džiaugsmoteka“ maloniai kviečia apsilankyti vaikus ir jų tėvelius. Čia mažieji patirs padykusias šėliones, atras įdomius būrelius, edukacines veiklas ir galės surengti įsimintinas gimtadienių šventes. Įdomu, kokios pramogos laukia „Džiaugsmoteka“ pramogų erdvėje? Štai keletas iš jų:

 

 • laipynės ir karstynės;
 • kamuoliukų baseinai;
 • Hot Wheels trasos;
 • interaktyvios grindys;
 • kubai statyboms;
 • mažylių kavinė;
 • žaidimų grožio salonas ir gydytojų kabinetas.

 

Verta paminėti, jog „Džiaugsmoteka“ taip pat yra puikus žaidimų kambarys gimtadieniui Vilniuje. Čia patalpos yra padalintos į kelias skirtingas erdves, kurias galite rezervuoti ir linksmai atšvęsti mažųjų gimtadienio šventę ar paminėti kitą jūsų šeimai svarbią progą. Vaikų kambarys Vilniuje PLC „PANORAMA“ – nepamirštamai gimtadienio šventei.

 

„Džiaugsmoteka“ taip pat nepamiršta ir tėvelių. Čia jiems yra paruoštos kelios ramios ir jaukios darbo erdvės, patogus vystymo ir žindymo kambarys, čia taip pat jų lauks kokybiška, gardi rūšinė kava. 

 

Nemokama poilsio erdvė tėveliams ir mažiesiems

 

PLC „PANORAMA“ mažųjų lankytojų poilsio erdvė yra įsikūrusi II aukšte. Ieškantiems erdvės, kurioje dera ir tėveliams pritaikyta poilsio erdvė, ir vaikų pramogos Vilniuje – tai idealus pasirinkimas. Kviečiame nemokamai apsilankyti mamytes ir tėvelius su mažyliais iki trejų metų. Tai jauki, komfortiška, specialiai mažiesiems sukurta erdvė, kurioje tėveliai galės atsipalaiduoti ir pailsėti, o mažieji – įdomiai praleisti laiką. 

 

Jūsų patogumui, mažųjų lankytojų poilsio erdvėje rasite:

 

 • virtuvėlę, kurioje galėsite pasišildyti maistą, pavalgyti ar užkąsti;
 • vystymo kambarėlį;
 • žindymui skirtas kabinas;
 • vaikučiams įrengtus tualetus;
 • smagias žaidimų erdves.

 

Taigi, nemokamos pramogos Vilniuje vaikams PLC „PANORAMA“ laukia jūsų! Čia mažieji galės prasiblaškyti ir smagiai praleisti laiką žaidimų erdvėse, o tėveliai – atsipūsti po ilgų dienos darbų ar ilgo apsipirkinėjimo. Daugiau informacijos apie šią erdvę galite rasti čia

 

Pasivažinėjimas traukinuku vaikams ir tėveliams

 

Šurmuliuojančiame prekybos centre, II aukšte, mažųjų lauks žaismingas traukinukas. Vaikų traukinukas – tai smagus pasivažinėjimas PLC „PANORAMA“ alėjomis, jis skirtas vaikams nuo 1 metų ir jų tėveliams. Traukinukas su spalvingais vagonėliais iš lėto vingiuoja per ryškias prekybos centro erdves. Pasivažinėjimas su spalvotu traukinuku pakels nuotaiką, suteiks gerų emocijų ir pavers įprastą apsipirkinėjimą įsimintinu nuotykiu. 

 

Pramogos šeimai Vilniuje PLC „PANORAMA“ – kodėl verta apsilankyti?

 

PLC „PANORAMA“ prekybos centre rasite viską vienoje vietoje. Tai ne tik patogi apsipirkimo vieta suaugusiems, bet ir smagi pramogų vieta mažiesiems, todėl turėsite galimybę ne tik apsipirkti, bet ir kokybiškai praleisti laiką su šeima Vilniuje. Čia vaikai atras ne tik aktyvias pramogas vaikų žaidimų kambaryje ar mažųjų lankytojų erdvėje, bet taip pat galės pasivažinėti žaismingu traukinuku po prekybos centro erdves ir apsilankyti žaislų parduotuvėse.

 

Taigi, PLC „PANORAMA“ yra ne tik suaugusiųjų, bet ir vaikų pramogų centras Vilniuje. Maloniai kviečiame jus apsilankyti ir su visa  šeima patirti smagių pramogų kupiną dieną.

 

DUK

 

Kokios yra nemokamos pramogos vaikams Vilniuje PLC „PANORAMA“?

 

Prekybos centre PLC „PANORAMA“ galite apsilankyti nemokamoje mažųjų lankytojų poislio erdvėje, skirtoje mamytėms ir tėveliams su mažyliais iki trejų metų. Mažųjų lankytojų poilsio erdvės lankymosi taisykles ir darbo laiką galite rasti čia.

 

Kokios yra aktyvios pramogos vaikams Vilniuje PLC „PANORAMA“?

 

Norintys aktyviai praleisti laiką yra kviečiami apsilankyti vaikų pramogų kambaryje „Džiaugsmoteka”. Čia galite apsilankyti ne tik savaitgaliais ar švenčių metu, bet ir kasdien – „Džiaugsmotekoje” laukia įdomūs būreliai ir edukaciniai užsiėmimai.

 

Ar vaikų žaidimų kambarys Vilniuje PLC „PANORAMA“ yra pritaikytas gimtadienio šventėms?

 

„Džiaugsmoteka” – puikus vaikų kambarys gimtadieniui Vilniuje. Galite rezervuoti norimą erdvę arba visą pramogų kambarį ir linksmai bei aktyviai atšvęsti gimtadienio šventę. Nekantraujate apsilankyti? Iš anksto rezervuoti laiką ir norimą erdvę vaiko gimtadieniui galite čia.

 

Kur galima rasti vaikų pramogų kambarį PLC „PANORAMA“?

 

PLC „PANORAMA vaikų žaidimų kambarys Vilniuje „Džiaugsmoteka” yra įsikūręs III aukšte. Tikslią vietą galite rasti paspaudę ant šios nuorodos

Mažiau
Filtruoti paslaugas
Filtruoti paslaugas
Filtruoti paslaugas
Dziaugsmoteka logo v2

DŽIAUGSMOTEKA

Pramogų kambariai vaikams ir jų tėvams. Džiaugsmonautų čia laukia padykusios šėlionės, nuostabūs atradimai būreliuose ir nepamirštamos gimtadienių šventės. Tėveliams paruoštos ramaus darbo erdvės ir kokybiška rūšinė kava.

Panorama logo

Mažųjų lankytojų poislio erdvė

Nemokama erdvė mamytėms ir tėveliams su mažyliais iki trejų metų. Čia rasite patogią virtuvėlę, žindymui skirtas kabinas, vystymo kambarėlį, vaikučiams įrengtus tualetus bei jaukias žaidimų erdves.

I-VII 10:00-21:00
traukinukas

Vaikų traukinukas

Važiavimas PLC Panorama alėjomis: vaikams nuo 1 metų ir suaugusiems - 3 €;
Sustojimo vieta II a. prie parduotuvės HOBBYSHOP.

Darbo laikas: I-II nedirba, III-VII 11:00-21:00.

PLC „Panorama“ siūlo platų įvairių paslaugų asortimentą. Bankų, telekomunikacijų, draudimo bendrovių, pašto paslaugos, grožio salonai, sporto klubas, kelionių agentūros, raktų gamyba, siuvyklos bei valyklos. 

Daugiau

Prieš įvairias šventes ypač svarbu estetiškos dovanos, todėl užsukite į mūsų parduotuves pasinaudoti dovanų pakavimo paslaugomis. Pritrūkus grynųjų pinigų, rasite reikalingus pagrindinių bankų bankomatus. Beveik 50 įvairių paslaugų teikimo vietų užtikrins, jog bet kokioje situacijoje PLC „Panorama“ patenkins Jūsų poreikius. Užsukite!
Susipažinkite su konkrečių paslaugų vietų darbo laiku apačioje.

Mažiau
Nieko nerasta..