Gyvūnų prekių parduotuvės Vilniuje | PANORAMA

Naminių gyvūnų priežiūra

Apsilankykite PLC „Panorama“ esančioje gyvūnų prekių parduotuvėje „KIKA“, kur rasite platų maisto ar kitų priemonių, skirtų gyvūnams, pasirinkimą. Atsiveskite ir savo augintinius! Kartu su augintiniais esate labai laukiami, nes šalia įsikūrusi gyvūnams draugiška erdvė, kur Jūs galėsite išgerti kavos puodelį ir pailsėti, o Jūsų augintinis – pabendrauti su kitais. Atvykite!

Parduotuvių darbo laikas: 
I-VII 10:00 – 21:00

Filtruoti parduotuves
Filtruoti parduotuves
Filtruoti parduotuves
KIKA logo

KIKA

„Panoramoje“ esančioje parduotuvėje „Kika“ - platus, beveik 2000 prekių turintis, kokybiškų naminių gyvūnų priežiūros priemonių asortimentas. Apsilankykite ir išsirinkite!

I-VII 10:00-21:00
Tel. +370 699 87793
petcity

PetCity

PetCity – viskas, ko reikia augintiniui ir jo šeiminininkui po vienu stogu!

Akcija
I-VII 10:00-21:00
Tel. +370 618 01006

Daugiau nei 200 parduotuvių: drabužių, avalynės, kosmetikos, juvelyrikos, vaikų prekių, maisto prekių ir alkoholinių gėrimų, elektronikos, sporto ir laisvalaikio prekių, interjero ir dovanų, gyvūnų prekių bei kitos Jums svarbios parduotuvės Vilniuje po vienu stogu.

Daugiau

Pas mus rasite ir vaistines bei optikas. Atvykite apsipirkti su šeima, nes PLC „Panorama“ rasite didelį prekių vaikams pasirinkimą. Jeigu norite atsinaujinti garderobą naujam sezonui ar kartu su vaikais pasiruošti rugsėjo 1-ajai – padėsime tai padaryti. Užsukite!
Daugumos mūsų parduotuvių darbo laikas: I–VII 10.00–21.00 (maisto bei alkoholio parduotuvių darbo laikas gali skirtis. Rekomenduojame pasitikrinti sąraše žemiau).

Mažiau
Nieko nerasta..