Knygynai ir kanceliarinės prekės Vilniuje | PANORAMA

Knygos, kanceliarija

Užsinorėjus naujos knygos ar prireikus naujų kanceliarinių prekių Jums ar Jūsų moksleiviams, užsukite į PLC „Panorama“. Čia Jūsų laukia „Pegasas“, „Charlot“ parduotuvės, kuriose rasite didelį knygų ir kanceliarinių prekių pasirinkimą Vilniuje. Galėsite įsigyti tiek naujausias knygas, tiek ir nesenstančią klasiką. Jaukiai paskaityti su kavos puodeliu galėsite dar knygyne, nes šalia įsikūrusi kavinukė. Užsukite pasitaikius progai!

Parduotuvių darbo laikas: I–VI 10.00–22.00, VII 10.00–21.00

Filtruoti parduotuves
Filtruoti parduotuves
Filtruoti parduotuves
Charlot logo

Charlot

„Panoramoje“ esančioje parduotuvėje „Charlot“ - prekiauja kokybiškomis ir patikimomis biuro bei mokyklinėmis prekėmis, verslo dovanomis. Apsilankykite!

I-VII 10:00-21:00
Tel. +370 672 93195
Pegasas knygynas logo

Knygynas Pegasas

„Panoramoje“ esančiame knygyne "Pegasas" - platus populiariausių knygų ir kanceliarijos asortimentas geromis kainomis. Apsilankykite ir išsirinkite jau dabar!

I-VII 10:00-21:00
Tel. +370 5 210 9136

Daugiau nei 200 parduotuvių: drabužių, avalynės, kosmetikos, juvelyrikos, vaikų prekių, maisto prekių ir alkoholinių gėrimų, elektronikos, sporto ir laisvalaikio prekių, interjero ir dovanų, gyvūnų prekių bei kitos Jums svarbios parduotuvės Vilniuje po vienu stogu.

Daugiau

Pas mus rasite ir vaistines bei optikas. Atvykite apsipirkti su šeima, nes PLC „Panorama“ rasite didelį prekių vaikams pasirinkimą. Jeigu norite atsinaujinti garderobą naujam sezonui ar kartu su vaikais pasiruošti rugsėjo 1-ajai – padėsime tai padaryti. Užsukite!
Daugumos mūsų parduotuvių darbo laikas: I–VII 10.00–21.00 (maisto bei alkoholio parduotuvių darbo laikas gali skirtis. Rekomenduojame pasitikrinti sąraše žemiau).

Mažiau
Nieko nerasta..