„Pegasas“ knygynas Vilniuje | PANORAMA

Knygynas „Pegasas“

Ieškote knygų sau, kanceliarinių prekių, pratybų ir vadovėlių vaikams, o gal originalios dovanos draugui, artimajam arba kolegai? Prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“ esančiame knygyne „Pegasas“ galite rasti tai ir dar daugiau. Maloniai kviečiame apsilankyti!

„Pegasas“ – knygynas Vilniuje PLC „Panorama“

 

PLC „Panorama“ „Pegasas“ knygynas – patogus pasirinkimas kiekvienam, gyvenančiam, dirbančiam ar Vilniaus centre kitais reikalais besilankančiam žmogui. Mūsų prekybos ir laisvalaikio centre po vienu stogu galite rasti bene viską, ko reikia: nuo įvairiausių parduotuvių iki restoranų ir netgi biurų. Knygynas „Pegasas“ – ne išimtis.

Knygyno „Pegasas“ asortimentas

 

„Pegasas“ knygynas – vieta, kurioje rasite platų populiariausių leidinių ir kanceliarinių prekių pasirinkimą. Taip pat čia gausu žaislų ir žaidimų, prekių jaukiems namams ir įvairiems skoniams bei pomėgiams pritaikytų dovanų. Nesvarbu, ieškote kažko sau ar draugams, artimiesiems, – knygynas „Pegasas“ „Panorama“ prekybos ir laisvalaikio centre laukia Jūsų! Čia dirbantys konsultantai mielai Jums patars ir padės išsirinkti.

„Pegaso“ knygyno dovanų čekis

 

Dovanų čekis – tobulas pasirinkimas tiems, kurie nori suteikti galimybę kitam išsirinkti tai, ko jam labiausiai reikia ar norisi. Jį galite įsigyti ir „Panoramoje“ esančiame knygyne „Pegasas“. Net neabejojame, jog tai bus puiki dovana kiekvienam.

DUK

Kur galima rasti „Pegaso“ knygyną PLC „Panorama“?

 

„Pegasas“ knygynas yra antrame „Panoramos“ aukšte. Tikslią jo vietą galite rasti prekybos centro plane.

Koks yra „Pegaso“ knygyno darbo laikas?

 

PLC „Panorama“ esantis „Pegaso“ knygynas dirba I–VII 10:00–21:00, tad rasti tinkamą laiką čia apsilankyti turėtų būti lengva. 

Kokie yra knygyno „Pegasas“ kontaktai?

 

Knygyno „Pegasas“ kontaktus (tel. numerį, el. pašto ir svetainės adresą) galite rasti šio puslapio viršuje.

Nieko nerasta..