Apie mus | PANORAMA

GERO SKONIO CENTRAS

Atraskite naująją PANORAMĄ ir joje pažinkite miestą mieste.

Išpildykite visus savo gero skonio poreikius: apsipirkite mados parduotuvėse, mėgaukitės maistu restoranuose ar kavos puodeliu kavinėse, padirbėkite patogioje erdvėje ir gerinkite savijautą grožio salonuose, klinikose ir sporto klube.

 • apie pano

  MADA IR GROŽIS

  Net 74 mados prekių parduotuvės, tarp kurių ir didžiausia kokybiškų lietuviškų prekių ženklų parduotuvė Locals, ir populiarieji H&M ar Lindex –Panorama tikrai gali būti laikoma pirmuoju pasirinkimu ieškant mados ir grožio. O kur dar 15 garsių kosmetikos ir parfumerijos prekių ženklų parduotuvių – Jo Malone, Crème de la Crème ir kiti.
 • Panorama no7

  GOURMET PANORAMA

  Tai pirmieji Lietuvoje gastronomijos namai, kuriuose išskirtinės kokybės patiekalus ir maisto produktus siūlo 17 restoranų ir parduotuvių. Jūrų gėrybės, Azijos virtuvė, itališka klasika, rinktiniai mėsos gaminiai, vynas, desertai ir kava, kuriuos Jums ruošia tikri maisto ekspertai.
 • Panorama no5 min

  MAISTAS KIEKVIENO SKONIUI

  Daugelis lankytojų pripažino Panoramą vieta, kur visada galima įsigyti kokybiško ir įvairaus maisto. Iš viso mūsų prekybos centre yra net 37 restoranai ir kavinės bei 23 gurmaniško maisto krautuvėlės, kuriose rasite įvairiausių produktų kiekvienam skoniui – ypač aukštos kokybės mėsos, žuvies ir jūrų gėrybių, vaisių ir daržovių.
 • Panorama no3 2

  VISAI ŠEIMAI

  Čia visada galite atvykti su visa šeima. Jūsų laukia nemokama žaidimų aikštelė, mokamas žaidimų kambarys, atskiras jaukus kūdikių pervystymui skirtas kambarėlis. Taip pat organizuojame ne vieną gerai žinomą renginį, skirtą tiek edukacijai, tiek pramogoms.
 • Panorama no6

  NAMAMS

  Panoramoje veikia net 14 prekybos vietų, kur tikrai pasisemsite įkvėpimo, kaip pagyvinti ir papuošti savo namus. Nuo skandinaviško Skandiamo ir H&M stiliaus iki lietuviško Decoflux – daugybė idėjų jaukiems namams.
Nieko nerasta..