DIDŽIAUSIA GROŽIO GATVĖ sugrįžta! | PANORAMA
Douglas
2022.04.27

DIDŽIAUSIA GROŽIO GATVĖ sugrįžta!

DG GrozioGatve FB 1080x1080px
Douglas
2022.04.27

DIDŽIAUSIA GROŽIO GATVĖ sugrįžta!

Gegužės 6-7 dienomis, pagrindinėje prekybos centro PANORAMA aikštėje, šalia Douglas parduotuvės.

Bene didžiausias ir vienintelis DOUGLAS grožio gatvės renginys Vilniuje šiais metais!

Registruokis, kol dar turime laisvų vietų! 

Gift Card Čia galioja dovanų kortelė

Grožio gatvė – tai dviejų dienų DOUGLAS grožio renginys, kuriame viskas skirta TAU!

  • Tavo aistra makiažas? Sudalyvauk MAKIAŽO MOKYKLOJE, kur visame pasaulyje pripažintų ženklų atstovai pasidalins tobulo makiažo gudrybėmis bei padės TAU susikurti kasdieninį natūralų ar unikalų fatališkos moters įvaizdį.
  • Tavo antakiai reikalauja išskirtinio dėmesio? Išbandyk ANTAKIŲ FORMAVIMO paslaugas! Čia ne tik sužinosi, kaip teisingai suformuoti ir paryškinti antakius, kokius šepetėlius naudoti, kaip pasirinkti tinkamą atspalvį antakiams paryškinti, bet ir kaip efektą išlaikyti kuo ilgesnį laiką namuose!
  • Mieliau rinktumeisi ASMENINĘ KONSULTACIJĄ privačioje erdvėje? Unikaliame SPA procedūrų kabinete patikėk savo grožį prabangios kosmetikos ekspertams. Palepink odą ypač kokybiškais produktais, atsipalaiduok jaukioje aplinkoje bei mėgaukis profesionalia kosmetologine procedūra draugiška kaina.
  • Puikiam įvaizdžiui trūksta finalinio akcento? Patikėk savo plaukus ŠUKUOSENŲ MEISTRAMS, kurie atskleis jų puoselėjimo taisykles, padės parinkti TAVO galvos odos ir plaukų būklei ar šukuosenos modeliavimui tinkamiausias priežiūros priemones.
  • Domiesi GROŽIO NAUJIENOMIS? Tuomet privalai sudalyvauti gyvuose susitikimuose su madingiausių grožio priemonių atstovais arba stebėk LIVE DOUGLAS FB paskyroje!
  • Nori išbandyti viską? Apsilankyk nemokamose ODOS PRIEŽIŪROS KONSULTACIJOSE, kurių metu odos priežiūros specialistas sudėlios visą odos priežiūros rutiną ir papasakos, kaip teisingai naudotis kosmetikos priemonėmis.
  • O grandioziniame GROŽIO GATVĖS atidarymo renginyje pirmų 100-to užsiregistravusių laukia dovanos ir galimybė, visą dieną NEMOKAMAI naudotis grožio paslaugomis ‼

Intriguoja? Registruokis, kol dar turime laisvų vietų! 

 

Nieko nerasta..