Dviguba dovana! | PANORAMA
Optika OPTOMETRIJOS CENTRAS
Liko: 170 d.
2023.11.17

Dviguba dovana!

OC Kaledinis kuponas 2023 PPC PN 600x600px WEB
Optika OPTOMETRIJOS CENTRAS
Liko: 170 d.
2023.11.17

Dviguba dovana!

Dovanų čekis - DVIGUBA DOVANA! Skelbiame specialią kalėdinę akciją. Optometrijos centre įsigydami dovanų čekį už 50 Eur ir daugiau, papildomai PADOVANOSIME nemokamą optometrininko regos patikrą (asmenims nuo 18 metų)!

Kalėdos - tai magiškas laikas, kuomet visi dalinamės dėmesiu, šiluma ir stengiamės nudžiuginti savo artimuosius pačiomis geriausiomis dovanomis. Tad šiais metais dovanokite išskirtinai gerą dovaną - REGĖJIMĄ!

Gift Card Čia galioja dovanų kortelė

Optometrijos centras pristato šventiško dizaino kalėdinį dovanų čekį, kuris taps praktiška dovana Jūsų artimiesiems. Suteikite jiems galimybę pasirūpinti savo akių sveikata ir pasaulį matyti dar ryškiau.

Su dovanų čekiu nuo 50 Eur. Jūsų laukia išsami regos patikra pas optometrininką, kuris patikrins Jūsų akių sveikatą bei padės išsirinkti tinkamus akinių lęšius. Akinių rėmelius išsirinksite iš ypač plataus akinių rėmelių pasirinkimo. O jei ruošiatės atostogoms - su dovanų čekiu išsirinksite stilingus saulės akinius!

Ieškoti dovanų paskutinę minutę gali tapti tikru galvos skausmu. Tam, kad šis laikotarpis būtų malonesnis ir galėtumėte ramiai pasimėgauti Kalėdų laukimu, rekomenduojame pasirūpinti dovana iš anksto - įsigykite kalėdinį dovanų čekį Optometrijos centre!

*Akcijos sąlygas rasite Optometrijos centro tinklapyje.

Nieko nerasta..