Komfortiško regėjimo lęšiams -15% | PANORAMA
Optika OPTOMETRIJOS CENTRAS
2022.07.04

Komfortiško regėjimo lęšiams -15%

OC Komfortisko regejimo lesiai OZAS PANORAMA 600x600px 1
Optika OPTOMETRIJOS CENTRAS
2022.07.04

Komfortiško regėjimo lęšiams -15%

Pats metas pakeisti savo akinių lęšius į komfortiškesnius, nes jiems taikoma -15% nuolaida! Optometrijos centre išsirinkus akinių lęšius su dioptrijų pasikeitimu, džiaugsitės jų suteikiama nauda, o jei per 2 mėnesius nepriprasite prie naujųjų akinių, mielai pakeisime komfortiško regėjimo lęšius į vieno židinio lęšius ir grąžinsime kainų skirtumą!

Gift Card Čia galioja dovanų kortelė

Pavargote turėti tik tolio ar tik skaitymo akinius? Nebesijaučiate komfortiškai tolio akiniais žvelgdami į telefoną? Mes galime padėti: 

  • Atvykite į Optometrijos centro optiką ir mūsų specialistai padės pasirinkti Jūsų poreikius atitinkančius kombinuotus akinių lęšius.
  • Džiaukitės komfortišku regėjimu ir sumažėjusiu akių nuovargiu.
  • Pajutę, kad sunku priprasti prie naujųjų akinių, kreipkitės į optiką – mes suteikiame 2 mėn. Pripratimo garantiją.
  • Nepripratus prie akinių, pakeisime akinių lęšius naujais, gražindami pinigų skirtumą*.

Pasaulinio akinių lęšių gamintojų lyderio Hoya akinių lęšiai su dioptrijų pasikeitimu padeda akims patogiau žiūrėti įvairiais atstumais, palengvina matymą naudojantis skaitmeniniais prietaisais, sumažina fokusavimo poreikį akims. Plačiau apie 2 mėnesių Pripratimo garantiją:

  • 2 mėnesių Pripratimo garantija taikoma visiems akinių lęšiams su dioptrijų perėjimu: SYNC, SupeRead, Lecture, Tact, visiems progresiniams bei patalpų progresiniams lęšiams;
  • 2 mėnesių Pripratimo garantija galioja nuo pagamintų akinių atsiėmimo datos.

Komfortiško regėjimo akinių lęšiai yra pritaikomi ir gaminami individualiai pagal Jūsų poreikius bei akių būklę, tam kad užtikrintų aukščiausią matymo kokybę. Optometrijos Centro specialistai yra pasiruošę atsakyti į visus iškilusius klausimus ar abejones, patarti, kaip priprasti ir džiaugtis naujais komfortiško regėjimo lęšiais.

 

*Nuolaida taikoma visiems akinių lęšiams su dioptrijų perėjimu (SYNC, SupeRead, Lecture, Tact, visiems progresiniams, patalpų progresiniams lęšiams).

Pasiūlymo sąlygas rasite www.optometrijoscentras.lt tinklapyje.

Nieko nerasta..