LOCHERBER VASAROS KOLEKCIJOS PURŠKIKLIAI 1+1News Event Item | PANORAMA
KRISPO
Liko: 309 d.
Galioja iki 2023.08.14

LOCHERBER VASAROS KOLEKCIJOS PURŠKIKLIAI 1+1News Event Item

liepa 1
KRISPO
Liko: 309 d.
Galioja iki 2023.08.14

LOCHERBER VASAROS KOLEKCIJOS PURŠKIKLIAI 1+1News Event Item

"LOCHERBER MILANO" vasaros kolekcijos purškiami kvapai:

- "GREEN TEA" -  jausmingas gėlių aromatas su viršutinėmis bergamočių, citrinų ir apelsinų natomis. Pakalnutėmis, jazminais ir žaliąja arbata, baigiant žibuokliu, gintaro ir muskuso natomis.

-"LINEN BUDS" - gėlės, muskusas, sicilijos citrinų ir bergamočių natos derančiomis su pelargonija, rože, ylang ylang, vanile, sandalmedžiu.

-"DARK VANILLA" -  orchidėjos, heliotropas, madagaskaro vanilė, vanilės vaisiai.

-"MOJITO" - gaivus ir vėsinantis mėtos aromatas, citruso natos.

 

- Nuolaidos ir pasiūlymai nesumuojami

 

Gift Card Čia galioja dovanų kortelė

"Locherber Milano“ žino, jog kvapai – lyg esminis pagrindas, o kartu ir užbaigiamasis akcentas, užpildantis erdvę, kuriantis prisiminimus ir sužadinantis emocijas. Italų šeimos užaugintas prekinis ženklas keliauja net per tris kartas, kurios, vedinos itališkos aistros ir šveicariško tikslumo, iki šių dienų išlaikė tradicinius gamybos principus ir pirminę viziją.

Purškiamas kvapas yra universalus būdas perkelti mėgstamą aromatą į naujas, tolimesnes erdves ir jose sukurti Jums pažįstamą ir mielą atmosferą. Ryškių kvapų natos gali atgaivinti ne tik kambarius, bet ir užuolaidas, patalynę, drabužius, tad kvapo intensyvumas ir kelionė priklauso tik nuo Jūsų pasirinkimo. 

Nieko nerasta..