Nauja bendradarbystės erdvė, kurią įrengė IKEA! | PANORAMA
Panorama
2022.03.08

Nauja bendradarbystės erdvė, kurią įrengė IKEA!

2C4A1713
Panorama
2022.03.08

Nauja bendradarbystės erdvė, kurią įrengė IKEA!

 

Kviečiame užsukti į bendradarbystės erdvę, kurią įrengėme jums – IKEA gerbėjams, pirkėjams, verslo klientams ir visiems, ieškantiems jaukios vietos darbui nuotoliniu būdu, susitikimams su partneriais ar darbo pokalbiams neoficialioje aplinkoje. 


Daugiau nei 200 kv. m ploto erdvėje galėsite naudotis patogiomis darbo, poilsio ir susitikimų vietomis, susipažinti su naujais žmonėmis, dalintis savo idėjomis ar bendradarbiauti kuriant naujas. 

Vietos čia rezervuoti nereikia – tiesiog atvykite jums patogiu metu ir pagal poreikį naudokitės laisvomis darbo bei poilsio vietomis.

Ir padirbėti, ir pailsėti

Vienu metu bendradarbystės erdvėje gali dirbti iki 22 žmonių – joje įkurtos 8 tradicinės darbo vietos ir 14 universalių, skirtų poilsiui ir darbui. Čia lankytojai gali naudotis nemokamu bevieliu interneto ryšiu, išbandyti ergonomiškus IKEA biuro baldus ir kitus patogiam darbui skirtus sprendimus. 

Daug dėmesio bendradarbystės erdvėje skirta ir poilsio zonoms. Išbandykite jas pertraukėlių metu – juk kartais taip gera atitrūkti nuo darbų, jaukiai atsipalaiduoti ant minkštųjų baldų ar pasimėgauti kava iš daugelio aplink veikiančių kavinių.

Jausmas lyg namuose

Bendradarbystės erdvė suplanuota atsižvelgiant į naujausias biurų interjero tendencijas. Šalti ir formalūs biurai nebetenkina darbuotojų, savo darbo vietoje jie nori jaustis atsipalaidavę ir pernelyg neįpareigoti – kaip namuose. Namų atmosferą bendradarbystės erdvėje kuria gyvi ir dirbtiniai augalai, medinė grindų danga, kilimai ir pagalvėlės, jaukūs minkštieji baldai ir šiltą šviesą skleidžiantys šviestuvai.

Tyrimai rodo, kad žmonės, daug laiko praleidžiantys natūralioje šviesoje, jaučiasi laimingesni. Todėl labai džiaugiamės, kad mūsų bendradarbystės erdvę supa dideli langai. Natūralios šviesos čia tikrai nepritrūks!

Staigmenos lankytojams

Norėjome sukurti ne tik patogią, bet ir įkvepiančią, bendruomeniškumo jausmą skatinančią darbo aplinką. Todėl, be ergonomiškų darbo baldų ir kitų interjero sprendimų, bendradarbystės erdvėje jūsų taip pat laukia įdomios patirtys ir staigmenos. Tam tikromis dienomis kviesime kartu mėgautis tradicine kavos pertraukėle „fika“ ir vaišinsime švediškais užkandžiais.

Nieko nerasta..