Pavasario pasiūlymai! | PANORAMA
Optika OPTOMETRIJOS CENTRAS
Liko: 44 d.
2024.02.29

Pavasario pasiūlymai!

OC Pavasario pasiulymai  2024 PPC PN 600x600px WEB
Optika OPTOMETRIJOS CENTRAS
Liko: 44 d.
2024.02.29

Pavasario pasiūlymai!

Optometrijos centre Jūsų laukia ypač platus akinių rėmelių ir saulės akinių pasirinkimas. Nuo kokybiškų ir nebrangių iki aukštosios mados namų rėmelių - Prada, Gucci, Carolina Herrera, Tommy Hilfiger, Polaroid, RayBan, Dolce & Gabanna, Saint Laurent ir kiti. Tad išsirinks kiekvienas mūsų klientas!

Renkantis akinių rėmelius svarbu įvertinti jų lengvumą, patogumą, formą ir žinomą įvaizdį, kurį sukuria išsirinkti akinių rėmeliai. Optometrijos centre dirbantys profesionalai Jums patars ir padės išsirinkti tinkamiausius akinius pagal norus ir galimybes. Pasinaudokite puikiomis nuolaidomis ir akinius įsigykite pigiau!
Prieš perkant naujus akinių rėmelius, rekomenduojame nepamiršti užsiregistruoti regos patikrai ir pasirūpinti savo akių sveikata.

*Pasiūlymo sąlygas rasite Optometrijos centro tinklapyje.

Gift Card Čia galioja dovanų kortelė

Ypatingi pavasario pasiūlymai jau Optometrijos centro salonuose! 
Tai puiki proga atsinaujinti akinių rėmelius arba įsigyti saulės akinius! Pažymėtiems saulės akiniams ir akinių rėmeliams Optometrijos centre taikomos specialios -50% nuolaidos! Be to, visiems saulės akiniams taikome -30% nuolaidą, o akinių rėmeliams -20% nuolaidą!

Nieko nerasta..