Pasirūpinkite savo akių sveikata | PANORAMA
Optika OPTOMETRIJOS CENTRAS
Liko: 8 d.
Galioja iki 2024.06.30

Pasirūpinkite savo akių sveikata

OC Akiu patikrabe kaina 600x600px PPC Panorama WEB
Optika OPTOMETRIJOS CENTRAS
Liko: 8 d.
Galioja iki 2024.06.30

Pasirūpinkite savo akių sveikata

Atlikti akių patikrą rekomenduojame bent kartą per metus, todėl primename nepamiršti pasirūpinti savo ir savo šeimos narių akių sveikata. Mūsų optikų optometrininkų kabinetuose atliekama kompiuterizuota moderni akių patikra. Viena geriausių ir moderniausių įrangų leidžia pacientams suteikti profesionalią ir išsamią konsultaciją.

Optometrininkas, tai specialistas, kuris atlieka individualią pirminę regos patikrą, pritaiko reikiamas dioptrijas akiniams ar kontaktiniams lęšiams. Šis specialistas nustato regėjimo aštrumą, matuoja akies refrakciją. Pagal regos dioptrijas, padeda išsirinkti tinkamus lęšius. Taip pat, supažindina su kontaktiniais lęšiais ir padeda išmokti juos įsidėti ir išsiimti.

Gift Card Čia galioja dovanų kortelė

 Optometrininkas tikrina regą klientams nuo 18 metų. Be to, Optometrijos Centro optometrininkai siekdami užtikrinti aukščiausios kokybės akių patikrą nuolat dalyvauja ir tobulinasi įvairiose konferencijose. 

Akių patikra atliekama greitai ir neskausmingai, o klientų patogumui ją atlikti galima „Optometrijos centro“ salone. Patikros atliekamos ir savaitgaliais, o užsiregistruoti į jas gali visi norintys – internetu arba telefonu. Kviečiame užsiregistruoti akių patikrai ir taip pasirūpinti savo regos sveikata!

                                                                                    REGISTRACIJA AKIŲ PATIKRAI INTERNETU

Nieko nerasta..