Pasiūlymai akinių lęšiams! | PANORAMA
Optika OPTOMETRIJOS CENTRAS
Liko: 44 d.
2023.11.15

Pasiūlymai akinių lęšiams!

OC Akiniu lesiai 15proc 2023 PPC PN 600x600px WEB
Optika OPTOMETRIJOS CENTRAS
Liko: 44 d.
2023.11.15

Pasiūlymai akinių lęšiams!

Skelbiame specialų pasiūlymą komfortiškiems lęšiams! Geriausius ir kokybiškiausius akinių lęšius įsigykite pigiau – VISIEMS progresiniams lęšiams, AddPower, SupeReader, Sync, EnRoute ir patalpų progresiniams akinių lęšiams taikoma -15% nuolaida!

Gift Card Čia galioja dovanų kortelė

Plačiau apie akinių lęšius kuriems yra taikoma nuolaida:

Progresiniai akiniai – tai daugiafunkciniai akiniai, užtikrinantys sklandų žiūrėjimą visais atstumais, kadangi specialus progresinis lęšis turi palaipsniui besikeičiantį dioptrijų perėjimą. Progresiniai lęšiai puikūs tuo, jog jie skirti ne tik matymui į tolį, bet ir matymui 1-3 metrų atstumu ir matymui iš arti.

• Hoya SYNC III akinių lęšiai pagerins vizualinį komfortą ir neleis akims būti įsitempusioms. Tai lęšiai, kurie yra su tolio zona ir pastiprinta lęšio zona apačioje. Su šiomis dvejomis zonomis akys sufokusuoja vaizdą dar lengviau ir tai padeda išvengti akių nuovargio. 

• Hoya SupeReader skaitymo akinių lęšiai yra skirti žiūrėti trumpu atstumu. Jie naudojami tam, kad geriau matyti tekstą, esantį knygoje, laikraštyje, telefone ar planšetėje. Su šiais lęšiais galima matyti net ištiestos rankos atstumu, tad jie gali būti naudojami ne tik skaitymui, bet ir darbui su kompiuteriu.

• Tikras komfortas darbe! Akiniai su ADDPOWER akinių lęšiais suteikia platesnį matymo lauką, nei su įprastais skaitymo akiniais. Šie tinkami tiek skaitymui, tiek darbui kompiuteriu. Taip, jums nebereikės nuolatos nusiiminėti akinių!

EnRoute lęšiai specialiai sukurti kasdieniam ir profesionaliam vairavimui. EnRoute akinių lęšiai sukurti prastoms oro sąlygoms. Jie gali būti tiek su stiprumais (dioptrijomis), tiek be jų. Speciali lęšio medžiaga ir danga – sugeria visus atspindžius nuo kelio, priešpriešinio transporto lempų, ir gerina matomumą per rūką.

Pasiūlymo sąlygas rasite www.optometrijoscentras.lt tinklapyje.

Nieko nerasta..