Premjera! „Maison Francis Kurkdjian“ pristato kvapą „724“ | PANORAMA
Crème de la Crème
2022.09.01

Premjera! „Maison Francis Kurkdjian“ pristato kvapą „724“

CdlC FB Post MFK
Crème de la Crème
2022.09.01

Premjera! „Maison Francis Kurkdjian“ pristato kvapą „724“

„724“ pavadinimas koduoja energiją, tekančią 7 dienas per savaitę, 24 valandas per parą, o kvapo kompozicija žavi gyvybinga ir elegantiškai balta gėlių puokšte.

Gift Card Čia galioja dovanų kortelė

„Miestas geba įelektrinti pojūčius ir pakylėti kiekvieną atvykusį. Šią kartu pulsuojančių skirtingų gyvenimų energiją paverčiau tuo, ką pavadinau „724” bei apipyniau muskuso, gėlių bei urbanistinėmis natomis“, - Francis Kurkdjianas.

Ką bendro turi didieji pasaulio miestai? Pasak Francis Kurkdjiano - gimusio Paryžiuje, dirbusio Niujorke ir pastarąjį dešimtmetį nuolat skraidančio tarp svarbiausių metropolių – miestas visų pirma yra energija. Atvykus į Tokiją, Londoną ar Berlyną viskas staiga atrodo įmanoma, o didelės erdvės magnetizmas užburia ir nebyliai pažada, kad rytoj prasidės naujas gyvenimo etapas. „724” – tai Kurkdjiano meilės laiškas miesto idėjai, kupinai optimizmo ir šviesos.

„724“ kvapu piešia nemiegančio miesto paveikslą, kur šviesa šokinėja stikliniais dangoraižių paviršiais, nesustabdomai pulsuoja gatvių arterijos bei kiekviename žingsnyje laukia nauja, dar nepapasakota istorija. „724“ pavadinimas koduoja energiją, tekančią 7 dienas per savaitę, 24 valandas per parą, o kvapo kompozicija žavi gyvybinga ir elegantiškai balta gėlių puokšte. Viršutinė „724“ nata – tai gaivus, tyras urbanistinis akordas, dvelkiantis aldehidų švara, itališka bergamote bei subtiliais metališkais akcentais, tarsi atkartojančiais modernistinės architektūros paliekamą įspūdį. Kvapo širdyje atsiskleidžia egiptietiško jazmino absoliutas ir kvapusis pelėžirnis, o kompoziciją užbaigia bazinės santalmedžio bei baltojo muskuso natos. „724“ – tai miesto laisvės bei neribotų galimybių pojūtis.

Nieko nerasta..