Specialus Ray-Ban pasiūlymas! | PANORAMA
OPTIKA VISION EXPRESS
Galioja iki 2024.08.31

Specialus Ray-Ban pasiūlymas!

RB RBR0502S D 1200x1200 VE LT SC
OPTIKA VISION EXPRESS
Galioja iki 2024.08.31

Specialus Ray-Ban pasiūlymas!

Autentiškumas, saviraiškos laisvė ir laikui nepavaldus stilius – atraskite savo naująjį vasaros įvaizdį su RAY-BAN!

Per daugiau nei 80 gyvavimo metų RAY-BAN tapo vienu geriausiai žinomų prekės ženklų, siejamu su unikaliais, kokybiškais akinių rėmeliais ir saulės akiniais tikriems laisvės ieškotojams. Atraskite savo mėgstamiausius RAY-BAN iš VISION EXPRESS ir pasinaudokite ypatingu pasiūlymu – pasinerkite į nepamirštamus vasaros nuotykius su savo naujais RAY-BAN akiniais:

  • RAY-BAN akinių rėmeliai tik 119 Eur!*
  • RAY-BAN saulės akiniai nuo 139 Eur!
Gift Card Čia galioja dovanų kortelė

VISION EXPRESS optikos salone atrasite platų RAY-BAN akinių nuo saulės bei rėmelių asortimentą: nuo ikoniškų ir akimirksniu atpažįstamų modelių, tokių kaip legendiniai „Aviator“, „Club Master“ ar „Wayfarer“, iki šiuolaikiškų modelių, įkvėptų naujausių tendencijų. RAY-BAN akiniai jau tapę klasikiniu pasirinkimu!

RAY-BAN akiniai unikalūs formų ir stilių įvairove, sau tinkamą modelį ras kiekvienas: rinkitės kvadratinę, apvalią, stačiakampę ar daug metų mados viršūnėse karaliaujančią „Aviator“ formą!

VISION EXPRESS – Jūsų regėjimo ir akinių ekspertai.

 

* Nuolaida akinių rėmeliams taikoma perkant akinius (rėmeliai + lęšiai) ir gaminant akinius VISION EXPRESS. Nuolaidos nesumuojamos, pasiūlymas galioja iki 2024 08 31. Daugiau informacijos teiraukitės konsultantų. 

Nieko nerasta..